Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan tulajdonságod, amit...

Van olyan tulajdonságod, amit leplezel a barátaid előtt, ha igen mi?

Figyelt kérdés
Mi ez és miért leplezed?

2021. máj. 26. 15:49
A kérdező szavazást indított:
Nincs semmi, amit lepleznék
Van olyan tulajdonságom, amit jobb, ha ők sem tudnak rólam
41 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
A törékenységem ,meg a haragom ,mert nem kell hogy tudják hogy gyenge jellem vagyok:)
2021. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
Van, de az senki előtt sem publikus, így ide se írom ki.
2021. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
Nincs, de ha lenne előbb mondanám meg a barátaimnak mint itt egy csomó idegennek :D
2021. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

Nem igazán tulajdonság, de az emetofóbiám szoktam leplezni, mert egy átlag ember számára ez elég szokatlan betegség, és úgysem tudnák átérezni, amit én, ezt meg is tudom érteni.

Nagyon gyakran mosom a kezem, meg fertőtlenítem, most legalább ráfoghatom a covidra, de igazából csak a norovírustól rettegek. Inkább elkapom 10x a covidot, csak ne hányjak.

2021. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%
#1 és ezt hogy leplezed mégis?
2021. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek vannak gyengeségei. A gyengeségek vállalása a fokmérője a hiteles kapcsolatoknak.
2021. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem gyengeség, én nem vagyok tőle gyenge, de a társadalom sok tagja elítéli, ezért nem kell tudniuk. A barátaim nagy részének sem, mert megtanultam, hogy senki sem tudja tartani a száját.
2021. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
49%
Te dolgod mennyi bizalmat szavazol a közvetlen környezetednek. Viszont ha teljesen bezárkózol, 0-ra redukálod a kapcsolataidat.
2021. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
#7 Mégis gyengeségnek éled meg, mert nem vállalod. Pont az a félelmed, hogy emiatt elítélnek. Véleményfüggő vagy és függsz mások elfogadásától. Ez maga a gyengeség.
2021. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ha #1 nem szívesen vállalja fel az érzékenységét, akkor ha jó neki így, akkor miért ne titkolhatná?

2021. máj. 26. 16:47
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!