Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lakatos Márk a legalkalmasabb...

Lakatos Márk a legalkalmasabb ember arra, hogy minden, még a melegekkel szemben idáig elfogadó ember is meggyűlölje az LMBTQ közösséget?

Figyelt kérdés

Én eddig sem szimpatizáltam a Pride-on kaminonról félpucéran ízléstelenkedő, provokáló alakokkal, de magával a szexuális hajlammal bíró, normális életet élő melegekkel semmi problémám nem volt.

Ez mondjuk ezután sem változik, de ezt a testi-lelki szörnyeteget elnézve mégis kinyílik a zsebemben a láncfűrész és vetődik fel bennem a kérdés, hogy egy ilyen ember mennyit árthat vajon a normális értékrenddel bíró melegek egyre szűkülő táborának?

Ő ugye tipikusan az a meleg, aki tobzódik abban, hogy ha heterókat provokálhat, a szemében mindenki egy kicsit gyanús, aki legalább nem biszex, illetve mint legutóbbi húzása nyomán kiderült, szerinte olyan nincs is, hogy valaki heteró, mert ő bárkit meleggé csinál.

Amikor aztán megnézed az elhízott lárva testéről készült képeket elhányod magad, de az említett láncfűrész zakatolva be is indul, ha mellé teszed, hogy az egyébként jó testű Dara Dóráról volt pofája lenyilatkozni, hogy oszlop teste van, miközben a testszégyenítés ellen kampányol.

Mit mond el vajon a meleg közösségről az, hogy egy ilyen szinten szégyentelen, gusztustalan véglény az egyik fő megmondóemberük?



2021. máj. 28. 18:14
1 2
 1/19 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Semmit, ahogy a hetero keresztényekről sem mond el semmit az, hogy a Kövér László a megmondóemberük :D
2021. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem emlékszem, hogy megválasztottuk volna Lakatos Markot képviselőnké, ebből az következik, hogy a véleménye magánvélemény, így is kell hozzáallni
2021. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Ő rájött, hogy ebből tud híreket generálni. Ugyebár "a negatív reklám is reklám". Nem kell foglalkozni vele.
2021. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Egyre élesebb a "kampány". Különösebben nem érdekel. Legutóbb a Batthyány térnél láttam ténferegni egy fél órát -a nejemre vártam a kocsiban.
2021. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Ő is ember. :D Ha nem tetszik a véleménye, akkor nem tetszik.
2021. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%

LMBTQ alapból egy megosztott közönség. Elég a nevéből kiszedni, hogy több csoportból áll. Na és ott is vannak ilyen csodák. Igaz ez nem politikai párt.


Mondtok egy példát transzneműek. Van aki neurobiológiára tudományos elméletre alapszik és van egy másik csoport, aki csak azt érzi, hogy ez ő. Kire fognak hallgatni inkább? Melyik fog inkább ordítani a végén, hogy neki van igaza?


Inkább queer ez a csávó, mint meleg én szerintem, de ideáig sokan úgyse fog eljutni.

2021. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a szex.- orientáció igazából mindegy, egyszerűen taszító, irritáló ember és kész.


A youtube-on annyi irritáló meleg csávó van (Brad Mondo,James Charles, stb) hogy kezdtem azt hinni magamról, hogy homofób vagyok. Aztán rájöttem, hogy gyakorlatilag az összes youtuber/influencer ilyen undorító, függetlenül attól, hogy hetero vagy buzy. Egyszerűen van ez az embertípus, ez a képedbe mászó, harsány, direkt gusztustalan. Nekik csak az a céljuk, hogy felhívják magukra a figyelmet, de tehetségük nincs semmihez, így marad a gusztustalan viselkedés.

2021. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
1: Semjén Zsolt annál többet elmond.
2021. máj. 28. 19:12
 9/19 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem, miért nem határolódnak el tőle, ha tényleg igaz az az elmélet, hogy hát ő csak a saját véleménytét mondja. Akkor Gulyás sem a Fidesz nevében beszél egy sajtózájékoztatón godnolom, hanem ez egy olyan közönségtalálkozó közte meg az újságíró fanjai között.
2021. máj. 28. 19:15
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Hogy határolódjanak el tőle? Egy meleg férfiról beszélünk es az lgbt közössègről, amibe ő beletartozik, nem tudják kizárni, hogy mostantól akkor nem vagy meleg. Ahol te nagyon el vagy tévedve az, hogy ez nem egy politikai párt mint a Fidesz, hanem egy társadalmi kisebbség.
2021. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!