Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az állatod tulajdonságait...

Az állatod tulajdonságait jobbnak éled-e meg, mint az emberek nagy többségének emberi tulajdonságait?

Figyelt kérdés

Ebből kitűnik, hogy olyanoktól kérdezem, akiknek van vagy volt állatuk.


Lehetőleg kort és nemet is írj.



2021. máj. 28. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Persze...én alapból szeretem az összes állatot,nyilván a kutya a kedvencem,viszont a macskákat is szeretem bár nagyon régen volt már.


Az embereket szinte alaphelyzetből utálom,az összes azt hiszi hogy különleges,egyedi,utánozhatatlan a tettei alapján :D közben meg van vagy 6 milliárd másik ember aki ugyan ezt gondolja...állatoknál nincs ilyen.


29f

2021. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem az en allatom, barmelyik allat kulonb, mint az emberi faj.
2021. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Még a csótányokat is többre becsülöm, mint a legtöbb embert
2021. máj. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem papagájaim voltak eddig több is. Mostanában cicáim vannak.

Próbáltam megérteni az embereket, kapcsolatokat kialakítani velük de eddig el kell, hogy mondjam csak az emberekben csalódtam.

Egy állatban több a szeretet, odaadás, bizalom mint az emberekben. Még akkor is ha tudom, hogy kajáért kunyerál :-P De aztán ha félnek még is csak én nyugtatom meg őket és odajönnek hozzám. Látok bennük valami sokkal szebbet és igazat amit az emberekben sajnos nem.

Ezen kívül még mindig próbálom azt hinni, hogy vannak emberek akiket nekem szánt a sors. De egyre inkább nem hiszek benne. Felnőttként meg pláne nehéz az egész. Nem írtam le az embereket teljesen.

2021. máj. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!