Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Autókban mi akkora nagy szám,...

Autókban mi akkora nagy szám, hogy férfiak és nők is oda vannak értük?

Figyelt kérdés

Engem idegesít hogy nem tudok osztozni ebben az örömben, mert nekem dögunalom bármilyen szép autó vagy annak vezetése.


Ez miatt rossz kedvvel veszek majd autót is.


Félresikerült pasi vagyok.



2021. máj. 12. 20:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%

nekem az auto hasznalati cikk, tehat nem vagyok kulonosebben oda ertuk. a fiat 500 tetszik, de csak mert szerintem aranyos kis auto.


szerintem emiatt nem lesz senki felresikerult

2021. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%

Én sem értem mi ez a nagy rajongás. Talán sokan azonosítják a szabadság fogalmát az autókázással,pedig egy csomó nyűg lehet vele...Meg hát imidzs növelő hatása is van,kinek milyen autója van stb...


Nekem megteszi a busz is, legalább tudok nézelődni. Nincs motivációm arra hogy vezessek 😀

2021. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%

Engem se nagyon érdekel, mondjuk a 'számitógépek' annál inkább


F

2021. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit más érdekel, sokakat az autók. Engem pl. az univerzum :D Te is biztosan rajongsz valami téma iránt, csak valószínűleg nem ilyen "átlagos" dolog érdekel, mint az autók :)
2021. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

# 2


Ez a szabadság dolog tenyleg igaz de hat hova a francba lehet allandoan autozgatni mint egy nem normalis, feszt autozni varosban? Minek?

2021. máj. 12. 21:24
 6/33 A kérdező kommentje:

# 4


De zavar hogy latom ezt az emberek igenis fontos es komoly dolognak tartjak, akar meg parkapcsolatba, randizasba is beleszol ez a tema, de en megis nyugosnek unalmasnak erzem, es valahogy megis kapcsolodnom kene hozza.

2021. máj. 12. 21:31
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem vezettem én se értettem. Amióta meg van a kocsim és vezetek szinte benne élek :D ezeket a tuning meg versenyzős autókat utálom de a sajátommal nagyon szeretek jönni menni, kirándulni, bevásárolni sokkal egyszerűbb mint buszozni meg várni egész nap
2021. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Az autóban az a nagy szám, hogy beleülsz pár millió forintba és bárhova magaddal tudod vinni, hogy fel tudj vágni vele.

De ez csak a felszínes embereket hozza lázba, illetve, akibe ez bele lett nevelve gyerekkorában.

2021. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Most ez olyan, hogy valakit a telefonok érdekelnek, vagy a gépek, vagy a játékok. Másnak ezek meg csak unalmas, mindennapos dolgok.


Amúgy tényleg megváltozik az ember véleménye, ha van egy sajét, egészen jó kocsija.

2021. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%

Nekem közel 30 évig nem volt kocsim, nem is érdekelt, jogsim se volt. Most meg meghalnék nélküle.


"francba lehet allandoan autozgatni mint egy nem normalis, feszt autozni varosban? Minek?"


Nem kell "feszt autózni" de ha már dolgod van, akkor ezerszer kényelmesebb, gyorsabb, kellemesebb autóval elmenni a célig. Egyedüli kivétel maximum Budapest belvárosa ahol előnyben lehet a tömegközlekedés.


Ha csak azt nézem, a munkába járás 2x20 perc. Tömegközlekedéssel ez 2x1 óra lenne. Hát marhára nem mindegy.


Hétvégente meg aranyat ér. Imádok túrázni, kirándulni, a hegységeink jelentős része elérhető 1-1,5 óra alatt kocsival. A messzebb lévők 2 óra alatt. Tömegközlekedéssel meg a Budai hegység is 1+ óra lenne. Más helyek meg elérhetetlenek, vagy csak több napos szervezéssel, szállással.

2021. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!