Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy személynél nemtől függetle...

Gallits Gábor CsabaPalple kérdése:

Egy személynél nemtől függetlenül hány éves kortól derül ki a nemi irányultsága, tehát hogy heteroszexuális homoszexuális vagy biszexuális?

Figyelt kérdés
Ma jutott eszembe hogy megkérdezem itt és remélem Senki nem kezd el hülyéskedj,mivel ez nekem több okból is fontos kérdés.

#irányultság #Heteroszexuális,Homoszexuális vagy Biszexuális
2021. máj. 29. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
0-99
2021. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Általában a pubertás végére rájönnek. Kivéve, ha elnyomják magukban.
2021. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tinédzserkorban, akkor alakul ki komoly érdeklődés a megfelelő nem iránt. De azért ez később is alakulhat. Pl egy biszex beállítottságú már csak az egyik nem iránt érdeklődik egy idő után.
2021. máj. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, ha vidéken kérdezed a parasztbácsit.. De komolyan úgy valöban 13-14 éves kor után már eldől ez. Én konkrétan 5. osztályban már éreztem vonzalmat kortárs iránt. Azóta persze nem ez a korosztály vonz, de akkor kezdődik a vonzalom. Persze ha valaki nem a lányokat szereti (vonzódik hozzájuk) -pl. fiu létére-, nyilván ezt nem fogja nagybodbra verni.
2021. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Embere válogatja. Igaz az, hogy tinédzser korban már kb realizálódik, de ez nem egyenlő azzal, hogy az ember el is fogadja és aszerint is él. Sokak egy egész élet alatt sem jutnak el oda, hogy bevalljak akár csak maguknak, kik is ők valójában
2021. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon valtozo,

de ovodai dolgozo meselte, hogy a csoportjaban ket kisfiu "csokolozott" nem tartom kizartnak, hogy valaki mar ovis koraban is erzi ezt.

2021. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éves korom körül jöttem rá. Nem tudom mi történt, meg hogy történt, oviban még kislány szerelmem volt, egymás után koslattunk egyfolytában. Aztán suli elején is pár évig még volt lány aki tetszett, ajándékot is vittem neki és úgymond udvaroltam. De aztán egyszer a semmiből bumm de jól néz ki az meg az a fiú, mi történik velem? Szüleim normálisak voltak, és fiú barátaim is voltak. Nálam ez nem volt, hogy nincs apa példakép, vagy semmi más befolyásoló tényező. És meleg vagyok, nem bi, nőkre nem tudok gondolni szexuálisan. Hát ez ilyen, genetika biztos nem lehet, megmagyarázhatatlan, rejtély. De jó ez így.
2021. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, szeretném elmondani hogy én biszexuálisnak érzem és vallom magamat, legalábbis abban az értelemben hogy szeretek csókolózni fiúval férfival és lánnyal nővel is, bár bevallom őszintén eddig csak lányokkal,nőkkel volt szexuális kapcsolatom,de vagyokszívesen kipróbálnám a saját nememhez tartózóval is,jelenleg 34 éves férfi vagyok, de azért szeretném kipróbálni fiúval, férfival is legalább egyszer,de majd kiderül.
2021. máj. 29. 11:56
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
A 2 óvodás csókolózó kisfiú még viccnek us rossz, ez inkább lehet egy "jobboldali troll" beírása, mint komoly.. Én pl. óvodásként egy másik óvodás kislányt kísértem haza, egészen a lakásuk ajtajáig, egyik szülőmmel együtt, -én óvodásként-. Felnőttként mégsem lettem heteroszexuális. Szóval ennyit az elvárásról, meg a valóságról...
2021. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Biológiatanárom egy nagyon jó tanár volt gimnáziumban, aki szigorú volt, de jó kapcsolatot ápolt a diákjaival, és mesélte, hogy egyszer nagyon régen volt egy meleg fiú az osztályában(egy másik iskolában tanított akkoriban), aki odament hozzá, és elmondta neki, hogy meleg, nem látszott rajta soha, semmi jelét nem látta rajta, hogy az lenne, barátai és szülei sem tudták, az első ember akivel ezt közölte az ez a tanárnő volt. Természetesen név nélkül mondta ezt el nekünk, meg egyébként sem aktuális történetről volt szó. És megkérdezte a fiútól, hogy mégis erre hogyan jött rá. A fiú azt válaszolta neki, hogy már óvodás korában is jobban tetszettek neki a "bácsik", mióta él inkább a fiúkat, és a férfikat nézte, nem pedig a lányokat/nőket. Úgyhogy ilyen is van, de olyan is, aki csak házasság után döbben rá, hogy őt vonza a másik nem (is).
2021. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!