Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők többsége miért nem...

A nők többsége miért nem szereti az érzelmes, törődő pasikat?

Figyelt kérdés

Legalábbis ez a tapasztalatom, hogy a nőknek jobban bejön ha valaki egy egoista tuskó, aki egy darab rongyként kezeli őket, van hogy egy hétig feléjük se néz, leszarja amit a nője mond neki. De mégis bejön, mert olyan "rosszfiús".

Ha valaki törődik velük, figyel rájuk, biztonságban érezhetik magukat mellette és mindig lehet rá számítani, az már nem annyira tetszik és amint jön egy előbb említett "rosszfiú", nem kérdés kire esik a választás.

Ez valami genetikailag kódolt dolog, vagy mi?



2021. máj. 29. 12:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Mert az ember is úgy működik, mint az állat, csak nem szereti, ha ezt hangoztatják. A párválasztás azon dől el, hogy ki az erős, aki az utódokat sikeresen fel tudja nevelni. Ellenkező oldalon meg ott, hogy ki az, akitől sok, egészséges utód várható. Természetesen ez nem gondolatok szintjén történik, hanem ösztönösen, tudat alatt.


A nő azért a bunkóra bukik és nem a nyámnyila ingyombingyomra, mert előbbiben látja az utódok megvédésének a képességét. A kigyúrt BMW-s gázsó bunkóskodása pont ugyanaz, mint amikor a páva a tollait mutogatja.


A férfi meg azért szép, fiatal, jó seggű csajszira bukik, és nem a 260 kilós öregasszonyra, mert azt látja termékenynek, a lehető legtöbb utód kihordozásra képesnek.

2021. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Úgy érzik a rosszfiúk dominánsabbak. Az ha van valaki akitől mindent megkapnak amire amúgy egy ember vágyna az olyan unalmas. Ez így van és törődj bele. :D

Előbb utóbb te is találsz olyat aki értékeli az ilyen fiúkat is. Lehet addigra 10 en átmentek rajta mire rájött erre, de ez van. Nekünk úriembereknek nem könnyű az életünk ;)

Lentebb adjuk a szintet a szex és a kapcsolat miatt, vagy pedig kitartunk magunk mellett és csak az kaphat meg minket aki legalább olyan magas szinten van mint mi. Én az utóbbit választom. :3

2021. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Erről akár anyádat is megkérdezhetnéd, hiszen ő is nő, ergo a rosszfiúk vonzzák. Gondolom apád is egy utolsó tahó paraszt állat.


Amúgy leirtam már párszor de leirom még ahányszor kell: az úgy elég gerinctelen, ha csak a jó tulajdonságaidat mondod el, és ezekre a jó tulajdonságokra fogod a sikertelenségedet. Garantálom neked hogy nem az a baj veled, hogy egy angyali kis jelenség vagy, akiből hiányzik ezen világ mocska és bűnei, amit a nők nem tudnak elviselni. Ez.... Baromi bután hangzik...

Van valami más is, légy őszinte magaddal. Mi a bibi? Unalmas vagy? Nincs életed/barátaid? Úgy próbálsz párt keresni, hogy lemész papucsba? Esetleg ha volt már barátnőd, akkor teljesen "rászívtad magad"?

2021. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Persze, tudat alatt így van, de józan ésszel nézve a kigyúrt, nőcsábász BMW-s tuskó legfeljebb megcsinálni fogja a gyereket, felnevelni már nem. Szóval lehet hogy tudat alatt vonzó, de a biztonságot, a családot nem éppen tőle kell várni.
2021. máj. 29. 12:34
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#2 es vagyok.

A #3 masnak is igaza van.

Az, hogy normálisak vagyunk még nem jelenti azt, hogy hibátlanok. Volt pár kapcsolatom és mindegyikből tanultam mi az amin változtatnom kell. A legutolsó barátnőm végre olyan volt amilyet álmaimban elképzeltem és ezért itt most nyomulósabb voltam picit. El is vesztettem :D

Mindig figyeld magadat és fejlődj. Lásd mi az ami visszataszító lehet még benned. Legyél normális, de legyen meg benned a rosszfiús sárm is.

2021. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Napi incel siránkozás pipa...
2021. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#3 Ez nem az én agyszüleményem, ezt konkrétan megkaptam, hogy nem vagyok elég rosszfiú, ami sajnos jobban bejön. Egy szóval sem állítottam hogy tökéletes lennék, de ne haragudj, nem fogok itt minden magánéleti dolgot kiteregetni.
2021. máj. 29. 12:37
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélhetek mások nevében, de én azért nem, mert én sem vagyok érzelmes és törődő és nekem egy ilyen kapcsolat fullasztó lenne és én sem tudnám megadni neki azt, amire vágyik. Ettől még a párom egyáltalán nem egy egoista tuskó, nem kezel rongyként és nem szarja le amit mondok neki, hiába hiszed azt, hogy csak ez a két véglet létezik, átmenetből milliószor több van. 10-ből 9 barátnőmnek viszont pont az érzelmes, törődő, romantikus férfi az álmuk és meg is találták.
2021. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Viccesek a nők: itt sokszor az van, hogy ilyet keresnének. Amikor meg megtalálják, akkor meg mégiscsak ilyen kell nekik:

[link]

Ki érti ezt?

2021. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Mert a domináns hím érvényesül, nem a jólelkű, ez genetikailag kódolt törvényszerűség. Az érzelmes fickóknak olyan nőnél van esélyük akiért nem kell megharcolni, mivel egy erősebb hím egy perc alatt kiütné őket a nyeregből. Összejön a nő a bétáknak is de ezek a kapcsolatokkapcsolatok csak kényszerűségből meghozott kompromisszumok a nők részéről. Nem is a szexről szólnak ezek a kapcsolatok mert melyik nő akarja egy balfékkel csinálni? Amúgy alfa férfi nagyon kevés van, olyanból van sok aki el tudja játszani a szerepet ideig-óráig,ők kúrják a nőket rakásra de tartós kapcsolatra már kevesek mert nem igazi férfiak, csak jó színészek. A nők igazi férfira vágynak aki mellett megfelelési kényszerük van, naponta bizonyítani akarnak neki, ezért folyton a kedvüket keresik, állandóan szexelnének, mindent megtesznek hogy maguk mellett tartsák a szeretett hímet.
2021. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!