Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó 13-14-15 évesen...

Miért jó 13-14-15 évesen cigizni? (én biztos lenyomnám a torkán ha az én gyerekem csinálná)

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert azthiszik, hogy ez menő, pedig egyáltalán nem az.
2021. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Stressz levezetés, vagy sokan csinálják a környezetében és nem akar kimaradni..amúgy egyrészt a szülő hibája is, ha ennyi idősen cigizik a gyerek szóval te csak nyomn le senki torkán cigit..
2021. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"ne nyomj le"
2021. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menősködés
2021. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

1, Mert a szulok is ezt csinaltak, igyekszenek lemasolni oket


2, Mert meno, ezzel tunsz ki a "tomegbol"


3, Mert olyan barati/ismerettsegi korod van, ahol kb mindegyik ezt csinalja es be szeretnel illeszkedni

2021. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem 15, sem 30, sem 45 évesen nem jó cigizni. Később sem. Engem egyébként nem zavar(na) a dolog, ha a dohányosok nagy része nem lenne egy büdös(szó szerint) paraszt. A kisebb részük tud kultúráltam dohányozni, ott ahol nem szagolja más, nem dobja el a csikket stb. Csak sajnos ez a kisebbség.
2021. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Soha, egy korosztályban sem jó dohányozni, de 13-15 éves korban inkább a barátok hatása, az új közösség, a változások hatása, stb. Gyere el bulizni velünk, de itt cigizik mindenki, ha nem próbáltad itt van, próbáld ki nyugodtan. Aztán következő alkalomkor is, csak bandázunk akkor is, csak egyet, csak kettőt, aztán hopp, már magától kívánja. Tudom, én is ezt csináltam, így csúsztam bele, bár soha nem szoktam rá teljesen, kocadohányos vagyok már jó pár éve, teljesen nem tudok rászokni szerencsére, bár tudom, hogy ez sem jó, és ez is káros.

Az meg, hogy "lenyomnád a torkán" az nem lenne megoldás, esetleg, ha 20 évesen kapnád el a gyerekedet, hogy cigizik, amikor már saját keresete van, és külön él akkor is így viselkednél? Nem lenyomni kell a torkán, hanem megbeszélni vele, hogy ez miért nem jó, aztán minél jobban tiltod, hidd el annál jobban fogja csinálni a hátad mögött. Majd hazudozik neked össze-vissza, mert úgy lesz vele, hogy veled semmit nem lehet megbeszélni. Nem kell azt elnézned neki, hogy előtted cigizzen, nem kell neki venni sem, de hidd el meg fogja oldani, mert szinte minden városban lehet háznál szálanként cigarettát venni, és hidd el, ott kiszolgálják a gyerekeket is. Természetesen az sem megoldás, hogy nem érdekel, de lehet normálisan is beszélni a dolgokról nem úgy, hogy "lenyomnám a torkán", ha a cigiért ennyit kap, akkor mennyit fog majd azért, ha elkezd majd szexelni? Te jó ég...

2021. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyaltalan nem menoskodes miatt, ezt h a cigi,alkohol,drog rossz ezt mindenhol hallod ma. Legtobb korombeli szerintem stresszlevezetés miatt, szorongás, maganyossag miatt. Képzelj el egy embert aki elkezd drogozni és nyomja folyamat...Szerinted miért csinálja? Mert nem bírja már mentálisan. Ezeket az embereket segíteni kéne nem csak azt mondani oh mennyire ostoba azt hiszi h menő? 16F
2021. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert csak a lúzerek nem szívnak. Aki igazán jó ember az szív, mindent jobban ért egy dohányos az életben mint egy antidohányos. Meg meg nyugtat ez az igazság, tudom sokan nem értenek egyet ezzel, de tényleg meg nyugat!

Csak az irigy kutyák nézik le a dohányosokat(tanárok, stréber hülyék stb. ilyen selejt emberek.)

2021. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!