Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jár fotózásokra 1-2...

Miért jár fotózásokra 1-2 havonta?

Figyelt kérdés

Ismerősöm (volt osztálytársam, de már nem beszélünk) kb havonta max 2 havonta mindig teszi ki a képet, hogy fotózáson volt, 23 éves csaj egyébként. Van barátja és nem ilyesmi munkát végez gondolom ő fizeti ki a fotózásokat. És kb fele fele arányban rendesen felöltözött vagy fehérneműs képek készülnek róla amiből mindig 1-2őt megoszt az oldalain.

Tudom nem az én dolgom semmi közöm hozzà 😃 de úgy érdekelne, hogy más szerint miért jár el ennyiszer? Érdemes erre ennyi pénzt áldozni?

2x én is voltam még régebben de ő évek óta jár ilyen rendszerességgel. Lehet ennek valami oka?



2021. máj. 30. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valakinek modellt áll. Nekem is vannak ilyen ismerőseim.
2021. máj. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy nem havonta jár, hanem félévente-évente, csak folyamatosan osztja meg a képeket, nem egyszerre.
2021. máj. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mert lehet, hogy jól esik neki, ha szép képek készülnek róla. (amúgy ja, ha egy alkalommal sok szettben fotózzák, azt a végtelenségig oszthatja, és nem derül ki, hogy egy napon készült az összes...)
2021. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

ha őt kérdeznéd, máris többet tudnál róla és még okotok is volna beszélni, ha már régen nem tettétek, hiszen érdekel, hogy mi van vele, amit csinál miért teszi. kell ennél jobb ok kapcsolatba lépni egy régi ismerőssel?


mindenki más legfeljebb találgatni tud, annak meg mi értelme?


ahogy a többiek is írták, rengeteg féle lehetőség van. épp úgy lehet, hogy ingyen fotózzák, mint, hogy neki fizetnek érte, vagy hogy ő fizet érte. mindegyikre léteznek jól bejáratott üzleti modellek. attól, hogy (te úgy tudod) "nem ilyesmi munkát végez" még lehet ilyen másodállása/hobbija is, amivel akár pénzt is kereshet. azt írod, "van barátja", akár ő is fotózhatja, stb.


egyébként meg most fiatal. mikor fotóztassa magát 90 évesen?

2021. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!