Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért csak a tökéletes lányoka...

Miért csak a tökéletes lányokat (nőket) mondják gyönyörűnek és hívják őket modellkedni, fotózásokra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy önmagában a modell szakma is nehéz, mert mindig meg kell felelni az elvárásoknak.

Nekem mindig azt mondták, hogy nagyon szép arcom van, van egy különleges kisugárzásom és az alakom is jó és javasolták, hogy menjek fotóshoz, majd fotózásokra.

Engem érdekelne is ez, nagyon szívesen mennék fotósokhoz, de a bőröm közel sem tökéletes, vannak pattanásaim, ami szerintem az egyetlen hátrány. Mit lehetne ilyenkor tenni, hogy mégis mehessen ez a fotós dolog?

Az arcomat rendszeresen kezeltetem, használok krémeket, szóval ezen kívüli tanácsokra lenne szükségem!


2017. aug. 4. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Elolvastad te a saját főkérdésed?
2017. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem igazán fedi a kérdésed a leírást,sőt némiképp ellentmondasz saját magadnak, de lényegtelen.

Egy ilyen fotózáson simán eltüntetik a pattanást sminkkel, plusz utómunkával kiretusálják,kétlem, hogy ez problémát jelentene.

2017. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, tudom, nem volt egyértelmű. De az összefüggés a "tökéletes bőr-arc" stb. között van. Hogy miért csak őket hívják, és hogy "velük szemben" nekem lenne-e esélyem bőrhibákkal. De még egyszer bocsánat ha így nem egyértelmű!

Hát nem tudom, hogy mennyire profik azok a sminktermékek és mennyit segítenének. Plusz úgy hallottam a retusálás sokba kerül.

2017. aug. 4. 23:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Az igazi, professzionális modelleknek se mindig tökéletes az arcuk. Sokan gyógyszereket szednek (veszélyeseket, amik mellett nem szabad pl napra menni) hogy tudjanak dolgozni a bőrükkel. De ha valaki folyton pattanásos, aknés, nem tiszta a bőre az egészségtelen hatást kel ergó nem szép. A modelleknek magasnak, 90 cmalatti csípőjűnek, egészséges mentalitású, egészséges hajú, börű, körmű embereknek kell lenniuk.Hogy ne javitani kelljen rajtuk, hanem hozzáadnak az alap képhez/szetthez.
2017. aug. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Igen, azt sejtettem, hogy valamiféle gyógyszereknek is (általában) közük van ehhez. Csak kicsit rossz, hogy azoknak akiknek nem hibátlan a bőrük, viszont amúgy szépek, azoknak ilyenre nem lesz esélyük sosem.
2017. aug. 9. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!