Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hülyén néznék ki, ha kézi...

Hülyén néznék ki, ha kézi napernyőt használnék? 19/l

Figyelt kérdés
Ismerősöm hívta fel a figyelmemet, hogy talan napallergiam van, ezért nem használ semmilyen krém, se a bőrgyógyász tanácsa, se semmi... Alapvetően hófehér vagyok, de az arcom vörös. Nem számít, hogy tél vagy nyár, télen kint vagyok az utcán, és rövidesen olyan vörös a fejem, mint aki napozott. Elegem van már ebből a vörösségből, és az állandó bőrhibákból is, amiktől nem tudok szabadulni, a gyulladásoktol... :( Nagyon hülyén néznék ki, ha (csak, legalább) nyáron kézi napernyővel járnék kint?
2021. máj. 31. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznél ki hülyén, de azért kérdezz meg más bőrgyógyászt is, mert lehet más probléma is
2021. máj. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg igen, de ne foglalkozz vele, az egészséged az első. Vegyél példát a dagadt nőkről akik cicanadrágban járkálnak kék hajjal, őket se érdekli mások véleménye. Pedig ők igazán hülyén néznek ki.
2021. máj. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keres valami jó fényvedő arckrémet is az ernyő mellé. De amúgy nem néznél ki hülyén. Én is ernyővel vagy kalapban megyek ki az utcára nyáron mert nagyon érzékeny a bőröm.

Ráadásul nekem még illik is a stilusomhoz a napernyő szóval lehet ezt jól kivitelezni ha amúgy sem vagy egy szürke kisegér.

2021. máj. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
És a haverod csak osztja az észt vagy egy bőrgyógyász is megerősítette ezt?
2021. máj. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Majd fogok benni borgyogyaszhoz, hogy megerositse vagy mast mondjon, nem adok bizonyossagot a szavanak, csak amiket olvastam neten errol, azok illenek ramy es vilag eletemben erzekeny borom volt/van. Arra az esetre tettem fel a kerdest, ha a z orvos is azt mondja, hogy igen, ez nem napallergia.
2021. máj. 31. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!