Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy férfi csak akkor...

Ha egy férfi csak akkor szidhatja a feministákat, ha valójában egy incel, akkor egy feminista ugyanilyen alapon szűz illetve férfigyűlölő, igaz?

Figyelt kérdés

Sűrűn látom, hogy amikor kétségbe vonja valaki a feministák karrier és pénz hajszolása iránti vágyát és elsődlegesen a gyereknevelést, a család biztonságának megteremtését helyezi előtérbe mint női feladatot, mindig felmerül részükről az incel illetve nőgyűlölő jelző, pedig Kovács Ákosról például ezek nehezen mondhatóak el.

Ha viszont egy férfi incel meg nőgyülölő csak azért, mert vitatkozni mer velük, akkor ugyanilyen alapon a feministáknak is férfigyűlölőnek illetve szűznek kell lenniük, akik csak azért pattognak, mert egy férfinek sem kellettek, ugye?



2021. máj. 31. 23:38
A kérdező szavazást indított:
A feministák férfigyűlölő szűz nők, a velük vitázó férfiak pedig incelek és nőgyűlölők.
A feministák férfigyűlölő szűz nők, de a velük vitázó férfiak egyszerű, hétköznapi férfiak.
A feministák egyszerű, hétköznapi nők, de a velük vitázó férfiak incelek és nőgyűlölők.
A feministák egyszerű, hétköznapi nők, a velük vitázó férfiak egyszerű, hétköznapi férfiak.
34 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
No.
2021. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
A feministák nem férfigyülölők,hanem ön és nőgyülölők.
2021. jún. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3: úgy érted ön- és a náluk sikerebb nő gyűlölők?
2021. jún. 1. 03:28
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
A nőgyűlölő nők a tipik én nem vagyok olyan mint a többi, nekem csak pasi barátaim vannak, iszok meg pizzát eszek típus a pickme girl. Azthiszi különb ha szidja a nőket mert ezzel imponál a pasiknak. Feminizmus arról szólna hogy a nők álljanak ki egymás mellett de a nők körében is van széthúzás csak ugy mint a férfiaknál. Nem minden férfi incel aggszűz ezért megkeseredett és mindenért az alfa férfiakat meg a nőket okolja. Vannak normális családszerető, nem csaló férfiak de az incelek többen vannak ezért sokan egy kalap alá veszik őket.
2021. jún. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

Egy férfi sosem tudna annyira gyülőlni egy nőt mint a nők.Zsigeri frusztráltság tör elő azokból akik feminizmus nevében kardoskodnak.Minden nőben megvan a hajlam afféle ösztönös nőstényi kegyetlenségre.Ez szerveik túlzott érzékenységével magyarázható.Ez nem más mint kihívás a fenyítésre.

Titkon minden nő a férfi bosszújára vágyik.

Ez persze bár nem szükségszerűen de sajnos a nyugati kultúráknak hála bűntudathoz és az abból fakadó önostorozáshoz vezet.

Innen fakad a feministák öngyűlölete.

2021. jún. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5: az incelek többen vannak mint a normális családszerető férfiak?? Szerintem pont annyian, mint a felnőtt szűz nők, illetve még annyian sem, mert közülük sem feltétlen gyűlöli mindenki a női nemet.
2021. jún. 1. 11:08
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
A feminizmus most arról szól, hogy kiegyenlítettség legyen. Van masculinizmua is, ami pl arról szól, hogy a férfiak is had maradhassanak otthon, csak ez nem felkapott. A feminizmus NEM a karrierről szól, hanem hogy egyenlőség legyen a lét nem közt minden tekintetben, ami jelenleg elég erősena férfiak oldalára dől helytelenül.
2021. jún. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

Hogy lehetne bármikor is egyenlőség amikor a nőknél van az összes p#nci?

A férfiaknak esélyük sincs...

2021. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8: az egyenlőség soha nem valósulhat meg teljesen: én pl. nem vagyok olyan szép mint más, ekvesebb pénzem van, alacsonyabb vagyok, tólószékes vagyok, paranoiásabb vagy stb.

A másik nagy probléma vele, hogy bármikor érezhetem úgy, hogy nem vagyok egyenlő. Például kamu statisztikákra való hivatkozással, ami a feminizmus esetében a wage gap: nagyon szeretnek száraz adatokat összeadni, és enm vizsgálva pl. azt, hogy az adott munkakör mennyire biztonságos, mennyit kel túlórázni. Szerintük kb. az óvónőnek is annynit kellene keresnie, mint a cégvezetőnek. Kommunizmus.

9: röviden és lényegre törően ja. :D Párválasztásban is mindig a nő dönt.

2021. jún. 4. 07:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!