Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért minden szava hazugság?...

Miért minden szava hazugság? Miért beszél ellentétesen?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, akinek nőnapra vettem virágot. Nem fogadta el, mert nem akart gondot a párjával. Továbbra is normálisan viselkedünk egymással, társalgunk, viszont bármi sablonosat kérdezek tőle, ellentétesen válaszol. Pl. Délelőttös vagy? erre válaszolja: Nem, délutános. (pedig tudom, hogy délelőttös) Vagy: - Te is az irodába mégy? válasz: -Nem. (erre együtt belépünk ugyanabba az irodába). Miért csinálja ezt? Mire jó ez?
2021. jún. 2. 21:38
 1/4 anonim válasza:
94%
Szerintem csak idegesíteni akar téged vagy a virág óta zavarban tőled és nem tudja hogy mit mondjon.
2021. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kedvel téged. Én akkor beszélek így másokkal, mikor egyértelmű dolgokat kérdez a másik, amire tudná a választ, ha maga is gondolkodna egy kicsit. Ugyanabba az irodába mentek be, akkor csak oda megy ő is.
2021. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyentől ne kérdezz-, ne mond-, ne beszélj semmit sem, csak fontos munkaügyet. Direkt csinálja, mert h*ének néz, flegmán viselkedik ezekkel a poénosnak tűnő beszédekkel, de nem az.

Ezzel jelzi, hogy foglalkozzon vele inkább a Veszett Pulikutya. Hagyd.

2021. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Van egy kolléganőm, akinek nőnapra vettem virágot"


Na,itt bsztad el.Nőnek csak akkor vegyél virágot,ha már együtt vagytok,vagy édesanyád,esetleg közeli rokon.El akar kerülni,de az is lehet,amit az első ír.

2021. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!