Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed arról, ahogy...

Mi a véleményed arról, ahogy a srác visszaüt a lánynak a videón?

Figyelt kérdés
[link] (5:48)

2021. jún. 3. 20:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%
Nőként mondom, ebben az esetben nem ítélem el, sőt megértem. Önvédelemből ütni teljesen jogos.
2021. jún. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
22%

Nem vagyok nő, de még ilyen esetben se ütnék vissza.

Mondjuk ez oroszország, az előzmények bármik lehetnek, minek provokálni?

Debil banda.

2021. jún. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
71%
A csaj sokkal kisebbet kapott. Jobb lenne a béke útját követni, de ha már ez a kiegyenlítés mánia van, akkor jól tette.
2021. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
31%

Ez nem önvédelem volt. Egyértelmű volt, hogy a csaj nem fogja tovább ütni.

Nagyon hülyék akik azt mondják, önvédelem volt.

2021. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%

Én az mondanám,megérdelelte,minek ütötte meg a másikat?

Még rá megy 2 debil..

Nem is ütött akkorát a pasi

2021. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Remelem kiutotte
2021. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas hogy a nagy férfiak ketten rámennek mikor visszaüt ,de az egyiket se zavarja ,hogy a nő ököllel megüti minden ok nélkül. Hagynia kellett volna a csávónak ,hogy agyonverje csak azért mert nő
2021. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem önvédelem volt. Egyértelmű volt, hogy a csaj nem fogja tovább ütni."


Itt nem arról van szó,hogy nem üt tovább.Még nehogy már mérlegelni kelljen,jajj ez egy szegény nő,nem szabad megütni.A többi férfi meg agymosott impotens lúzerek,akik betámadták azt az egyet.

2021. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
35%

Megnéztem a videot!


Én azt tanultam, hogy nem az a cél, hogy mi nyerjünk, hanem az, hogy ne veszítsünk. Úgy kell megpróbálni megtanulni megvédeni önmagunkat, hogy azzal lehetőleg sérülést ne okozzunk, illetve minimalizáljuk a befektetett erőt. Természetesen van az a pont, amikor már az önvédelmi szituáció abba a stádiumba kerül, ahol ez már elkerülhetetlen...

Úgy vélem, a videóban a lány támadása alattomos volt, és a védekező fél szemszögéből nem lett volna elkerülhetetlen a retorzió. Felszökött benne a pumpa. Önkontroll megszakadt és reflexből visszacsapott.

Akkora csapást mért kb a támadóra, amekkorát ő kapott, ebből a szempontból rendben lenne. De ha nem üt vissza, akkor látszólag nem vesztett volna, vagyis elkerülhette volna az önvédelem agresszív részét.


Én ebben a helyzetben nem ütöttem volna vissza, hiszen nem nyerhetek vele semmit, de azt is el tudom fogadni, hogy ő igen, de csak ebben a formában, hogy nem vitte tovább az atakot.


A do azonban más...

2021. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
#19 szóval.. Ha oda menne egy férfi bebaszna neked egy csak ott álnál mint egy f@sz?
2021. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!