Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A válogatós pasik találhatnak...

A válogatós pasik találhatnak nőt??

Figyelt kérdés
úgy értem akinek nagyok az igényei nem átlagos lány jön be nekik ők mit tehetnek vagy eggyáltalán mi az oka ennek??
2021. jún. 5. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát találni találhatnak, csak nehezebben
2021. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít nagy igénynek? Ne legyen elhízva, legyen ápolt, ne legyen kancsal etc. Amúgy válogatós f**sznak kutyában a helye :) Vagy addig keres, addig dolgozik az ügyön, hogy talál magának.
2021. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
aha hát például celebek j=onnek csak be
2021. jún. 5. 22:01
 4/14 A kérdező kommentje:
de mi az oka annak hogy válogatós ??
2021. jún. 5. 22:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasi is egy Schwarzenegger, akkor nem látom akadályát. De amikor egy kákabélű/igénytelenül elhízott, mind külsejére, mind belső értékeire igénytelen férfi fitymálja le azokat az átlagosan csinos és intelligens nőket, akiket ő az életben nem kapna meg, az bicskanyitogató jelenség.
2021. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
jah
2021. jún. 5. 22:08
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ettől válogatósnak számítok-e, de kevés nő tud annyira megfogni, hogy el is tudjak vele képzelni kapcsolatot. Viszont inkább kivárom azt, aki mellett úgy érzem hogy megtaláltam akit keresek, minthogy beérjem valakivel, akibe nem vagyok szerelmes, csak hogy legyen valakim.
2021. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát ebbe is van valami
2021. jún. 5. 22:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a válogatósság is szubjektív. Én nő vagyok úgy válaszolok. Nagyon kevés típus jött be, tehát nagyon kevés karakter tetszik arcban, és akkor még hozzá kéne passzolni a belsőnek is.

Barátom szintén ilyen ember. Szerintem nagyon helyes, de volt olyan ismerősöm, aki szerint én a "nyomikra" bukom (kedves mi?).

Lassan 30 évesek voltunk amikor találkoztunk. Szerintem előttem nem nagyon volt barátnője. Nem vagyok külsőre egy nagy dolog, de neki az ilyen szemű, hajú, mentalitású stb nők jönnek be, mint én. Egyszer mondta, hogy pl a szőke haj egyáltalán nem jön be neki és ilyen hajú nővel nem is tudna együtt lenni.

Ez furának tűnhet az itteni nagy elfogadó brigádnak, de szerintem teljesen természetes, hogy igények léteznek.

Én is próbálkoztam olyan külsejű emberrel együtt lenni, aki nem jött be annyira, de egyszerűen nem ment. Minek erőltessem akkor, ez vele szemben is kicseszés.

2021. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok ezzel teljesen egyetértek:

De amikor egy kákabélű/igénytelenül elhízott, mind külsejére, mind belső értékeire igénytelen férfi fitymálja le azokat az átlagosan csinos és intelligens nőket, akiket ő az életben nem kapna meg, az bicskanyitogató jelenség.


Barátom öccse nagyon elhízott és mindig gyönyörű, vékony barátnői vannak, ami nem gond! Viszont mindig megjegyzést tesz a nők alakjára, ha nem leég vékonyak. Válogasson és legyenek igényei, de ez nagyon gáz szerintem is.

2021. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!