Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem mindegy a vásárlónak...

Miért nem mindegy a vásárlónak, hogy milyen felvágottat ad a csemegepultos?

Figyelt kérdés

Ma elkezdett beszólogatni a bunkó vásárló az eladónak, hogy ne szeletelje bele a szalámi végét. Meg azt a szeletet ne tegye bele, mert el van szakadva.


Miért nem mindegy, hogy hogy néz ki a felvágott? Egy helyre megy, nem? Meg reggelre úgyis sz@r lesz belőle.



2020. ápr. 11. 18:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%
Mert ínyenc. Szakadt karikát nem eszik.
2020. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%
Véget! a francba, hogy nem bírják végtelenre készíteni azt a nyavalyás szalámit! körbe kell rakni, és kész
2020. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem tőle kérdezted meg? Minden eladó ekkora tahó felétek?
2020. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
43%
Mert penzt ad erte, es a penzemen nem egy rakas szart akarok venni. Felolem ingyen azt a reszet adja, amelyiket akarja, de amig fizetnem kell erte, en fogom megmondani, melyik szelet felvagottat akarom es melyiket nem. Az eladonak gondolom halalosan megterhelo egy szakadt szelet helyett egy normalisat adni....
2020. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Pont, hogy a vásárló volt a bunkó. Az eladónak mindig igaza van.
2020. ápr. 11. 18:42
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Ja, szoval csak trollkodsz es kamukerdes. Igy uncsi.
2020. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Fordítva. Vendéglátásban, kereskedelemben mindig a vevőnek van igaza.
2020. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
48%
Többek között azért, mert a pénztárnál én sem a nekem szimpi részeket fizethetem ki, - nem kapok árengedményt azért, hogy oda pakolja nekem a hulladékot az eladó. Ugyancsak így vagyok ezzel annak kapcsán, hogy a már-már önjáró, gusztustalan, sápadt arcú, krisztus előtti portékára sem vagyok kíváncsi, - amit módszeresen összekevernek a frissen szeletelt áruval. Inkább nem vásárolok, ha azt látom, hogy ilyen hulladék van a pultban. Volt idő, amikor az élelmiszerboltok eladói kedvezményesen vásárolhattak a bolt által forgalmazott termékekből és legálisan haza is vihették ezeket az árukat, - van ahol ezt (is) abba a kategóriába vették, hogy csökkent értékű. Tévhit, hogy a vásárló van az eladóért és nem fordítva! Ha tartósan visszaesik a forgalom, mert a környékbeli vásárlók átszoknak egy normálisabb helyre, embereket küldenek el, szélsőségesebb esetben lehúzhatja a rolót az a bolt, amelyik tesz a vásárlói igényekre és akkor ehetik az addig ott dolgozók a SAJÁT szarukat. -Csak hogy a te stílusodban fejezzem be!...
2020. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
35%

Sokan ilyen helyzetekben élik ki a rosszindulatuk. Ugráltatja az eladót, összerúgja a butikban a ruhát, bunkó a pincérrel, összetapossa a frissen felmosott üzletet, mocskosan hagyja mosdót. Élvezi, hogy valaki utána takarít, valakinek plusz munkát tudott csinálni.

Az ilyen ember végtelenül szánalmas. Pont azért csinálja, mert egy jelentéktelen senki.

2020. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Tévedés, hogy trollkodok!


Ahogyan az is tévedés, hogy a vendéglátásban és a kereskedelemben mindig a vevőnek lenne igaza! Maximum otthon édesanyádnál van igazad. Dolgoztam vendéglátásban. Utáltak gyűlöltek engem az emberek, mert nem nyaltam fényesre nekik a... Leplezetlenül kimutattam, hogy mi a véleményem róluk. Mindez annó, diákként. Egy valami nem változott. Az emberek iránti gyűlöletem.

2020. ápr. 11. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!