Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki szidja a melegeket,...

Aki szidja a melegeket, zsidókat, cigányokat, ő valójában kit szid?

Figyelt kérdés
Ha van konkrétan olyan, akivel gondja volt, azt valahol értem,de ha csak úgy, a semmiből, ő miért teszi ezt? Magával lenne gondja és az tör ilyen formában is a felszínre?

2021. jún. 6. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

A melegeket sokan nem szeretik - plane ha meleg fesztivalokat szerveznek, meg vonulnak az utcan. Az egyenes embereknek ez egy picit felhaborito, hogy miert kell ezt hirdetni, hogy noi ruhaba oltozott ferfiak maszkalnak az utcan, meg zaszlozgatnak


A ciganyokat szerintem majdnem mindenki tudja. Sokat lopnak, betornek masokhoz, hazudnak, nem szoktak becsuletes munkat (sem) vegezni, ha egyaltalan dolgoznak valamit. Kihasznaljak a rendszert es annyi gyereket tojnak a foldre hogy aztan ok maguk dobjak ki oket az utcara, nekiallnak drogozni, rabolgatni megint stb... Ja es a 8. altalanost ha valamelyik eleri, akkor az mar kb nalunk azzal egyenlo hogy van 2db PHD-nk.


A zsidokkal szerintem senkinek sincs kulonosebb baja, csak sajnos egy ilyen kozos velemenyt kovet nagyon sok ember, miszerint a zsidok tonkreteszik masok eletet anyagilag. Es nagyon kapzsik. De szerintem a zsidokat emiatt nem kene utalni. Egyaltalan nem olyanok mint pl a bevandorlo muzulmanok akik terrorizalnak. A zsidok bekesen elnek, ok is megkeresik a kenyeruket mint barki mas. Csak kialakult evszazdok ota egy ilyen sztereoptipia irantuk, sajnos. Ja meg a 2 vh. idejen vannak meg Hitler lojalis szemelyek (magyarorszagon meg foleg) akik legszivesebben kiirtanak az osszes zsidot, de ok sem tudjak pontosan hogy miert, csak mert tetszik nekik az antiszemita ideologia.

2021. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
94%

Gondolom a sztereotípiát utálja és azt, ami jár ezzel.

Nem a melegekkel van baja, hanem hogy egy felvonulás miatt lezárják fél Budapestet, nem a zsidókkal van baja, hanem azzal a pár zsidó családdal, akinek a világ vagyonának 90%-a a kezében van, nem a ci.ányokkal van baja, cska hogy érdemben az állomásokon az ember még átlag férfiként is meghúzza magát, mert cigikellbuszjegyre.

Nem tudom, csak tipp?

2021. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na hát itt van egy ember akiről szól a kérdés

Egyébként az ilyen és ehhez hasonló válaszokra semmi szükség, a kérdéshez semmi köze, csak a gyűlölködéshez.

2021. jún. 6. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Mind kisebbség. Aki ebbe a csoportba tartozik automatikusan ki van rekesztve. Eltérnek a megszokottól, a "normális"-tól, ami már egyből azt jelenti, hogy szidni kell őket. Elég elcseszett világ ez.
2021. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Ő valójában a melegeket, zsidókat, cigányokat. Nyilván nem szidja a meztelen csigákat, mert azokkal nincs baja.
2021. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha életében nem találkozott egy pl meleggel se, sose ártott neki egy cigány se stb akkor miért szidja?
2021. jún. 6. 17:20
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem kevés ember szidja konkrétan az egyént. Egy adott csoportot viszont annál inkább, ugyanis lehet valaki meleg, de miért kellene ehhez az utcán, fényes nappal rohangálnia pucér fenékkel a gyerekek előtt? Ha az a meleg személy tegyük fel ügyvéd lenne, vagy sebész, vagy egy átlagember és úgy élné négy fal között a magánéletét, mint bármelyik más heteroszexuális, akkor senkit sem érdekelne. Persze mindig voltak, vannak és lesznek kötekedős, antiszociális emberek, de szerencsére nem ők vannak többségben. Ha nem lenne ez a deviáns felhajtás, akkor jobban elfogadná őket a társadalom.


A cigányokkal ugyanez a helyzet, ha egy cigány elmenne dolgozni, egzisztenciát teremtene, akkor senkinek sem lenne baja az egyénnel csak azért, mert cigány. Akinek meg igen, annak gondolom nincs 70-nél magasabb IQ-ja. Sajnos senki sem csinál rendet abban a közösségben, amiben élnek. De ameddig ez így marad, abban a közegben szocializálódva senki, vagy nagyon kevés cigány tudná többre vinni.


A zsidóknak minél többet jár a szájuk, annál kevesebbet dolgoznak. Ez egy sztereotípia, de valahol tényleg ez jellemző a csoportjukra. Nyilvánvalóan sok közülük a sikeres orvos, ügyvéd, akadémikus, de soha nem voltak olyan anyagi gondjaik, amik miatt ne lehettek volna azok, mégis ők pofáznak a legtöbbet a szegénységről. Engem konkrétan ez idegesít, sok olyan zsidó barátom van, akikben észrevettem már ezt a magatartást, anyagi jólétben élnek, (nem is maguknak, hanem a szüleiknek köszönhetően) és mindenbe beleütik az orrukat. Az már egy másik fejezet, hogy ők irányítják az egész világot, és a *savetheplanet* influenszer Mariska pedig még elhiszi, hogy megmentheti a globális felmelegedést azzal, ha eldobja az egyszer használatos borotváit. Ha van is globális felmelegedés, akkor az a kapitalista nagyvállalatoknak köszönhető, amit pont a zsidók üzemeltetnek.

2021. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Még annyi, hogy ezt a magatartást nemcsak a zsidók, hanem általában a gazdagok veszik fel. Tehát max. csak azért zsidózhatnak, mert gazdagok. Aki a rassz miatt zsidózik annak csodálkoznék, ha lenne egy működőképes agysejtje.
2021. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Egyedül a cigányokkal szemben van negatív megítélésem.


Szimplán, mert a cigányok túl nyomó többsége a negatív sztereotípiáknak megfelelően viselkedik. Vannak normális, átlag emberek akik cigánynak születtek. Miután ez bebizonyosodik így is kezelem őket, de az elején óvatos vagyok.


Pl.: Barátnőm maximálisan progresszív, vegán, zerowast, szociálismunkás szakon tanul stb... ő is ugyan úgy van mint én. Ha meglát egy cigányt ő is előítéletekkel kezeli őket.


Ezen nem segít, hogy blahánál lakom Budapesten és 3-4 naponta leszólót egy hajléktalan, kéregető roma sőt 1x meg is próbáltak kirabolni és persze az esetek túl nyomó részében cigányok voltak.


Gyerekkoromba is minden cigány akit ismertem a családuk maximálisan bele illettek a sztereotípiákban. Jó iskolába jártam általánosban.


Jelenleg az akkori 2-3 évfolyamtársam aki cigány volt a facebookon olyanokat oszt meg, hogy kiket akarnak megverni mert a "tesvírire" valaki valami rosszat mondott.


Szerencsére gimnáziumban mivel fizetős elitebb helyre jártam szó szerint egyetlen egy cigány sem volt.


Nem meg lepő. Rettenetesen kevés cigány családban van meg az affinitás és az anyagiak hogy a gyereküket fizetős gimibe küldjék így statisztikailag rettenetesen pici esélyen volt akárkivel is találkozni.


Nem gondolom, hogy a cigányság genetikailag rosszabb lenne bárkinél is. Inkább azt, hogy nagyobb százalékuk van mély szegénységben és a kultúrájuk le van maradva kb 100 évet (pl.: Nő csak a férje társaságában beszélhet más férfival) így nagy részük inkompatibilis a normális társasági élethez.

2021. jún. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!