Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem randizni egy transzneművel...

Nem randizni egy transzneművel az transzfóbia?

Figyelt kérdés
Ha én férfiként nem randizok pl. egy biológiailag férfivel akkor transzfób vagyok? Illetve ha meleggel nem, akkor homofób, a meleg pedig heterofób, ha nem randizik ellenkező neművel?

2021. jún. 6. 18:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez transz-, homo- és heterofóbia.
Nem, ez még nem fóbia.
54 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
71%
Nyugaton már annak számít.
2021. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%

Nem, ugyanis egy transznemű illető akkor is férfi marad, ha a világ a feje tetejére áll. Mi van, ha gyereket szeretnél? Aki szerint emiatt transzfób vagy, az nem normális.


A transzfóbia az, amikor valaki elítéli és nyilvánosan/nem nyilvánosan megalázza őket.

2021. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt, ha te nem vagy meleg, akkor miért randiznál egy meleggel?

Másrészt, nem, ez nem transzfóbia sem homofóbia, az nem itt kezdődik.

2021. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
64%
Amennyiben szerinted ő nem nő, akkor igen, homofób vagy. Én legalábbis már megkaptam ezt, amiért ki mertem jelenteni ilyet.
2021. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
66%
Sok embernek fingja sincs a fóbia szó jelentéséről. Ha én nem félek a homoktól, csak nem kedvelem őket. Akkor én miért is lennék homofób??
2021. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
81%
Sok ilyen lányt találok tiktokon aki igy gondolkozik. Eleg furcsa...
2021. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
19%
Nyugaton már tényleg annak számítanál, nálunk nem. Ezzel amúgy nincs gond. Gondolom már profik a műtétek, de akkor is ott lehet a tudat, hogy nemrég még pénisze volt.
2021. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%
A fóbia teljesen mád dolog. Miért is kéne egy meleggel randiznod ha te nem vagy az? 😂
2021. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
63%

Nincs olyan, hogy transzfóbia, homofóbia stb. Ki esik rettegőpánikba egy transznemű ember láttán? Senki.


Ezek a szavak kommunikációs fegyverek, amiket a narratívaháboú alakulatai használnak. Ügyesen megkonstruált szavak, mert megnyitják az üldözöttségi öntudatot az "áldozatok" számára, akik így sopánkodhatnak és gyűlölködhetnek.


Ha ezt mondták rád, akkor tulajdonképpen megtámadtak. De ez elég könnyen visszaverhető: bárki nyugodtan kikérheti magának, ha egy nemlétező mentális betegséggel vagy gyűlölködéssel vádolják.


Még akkor sem lehet senkit transzfóbnak, ha tényleg a transzság miatt nem randizik transszal.


Kinek mi köze hozzá? Nem, és kész.

2021. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
43%

Nem az, és nem is számít annak.

Vannak olyan online viták amik kórosan elszakadtak a való élettől, mert csak olyan emberek vesznek részt benne, akik jóformán a neten élnek.


A transzokkal való randizas ilyen. Csak az fújja fel (mindkét oldalról) aki maga nem dug, csak a neten eszmefuttat róla.

2021. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!