Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert irkaljak ennyien a...

Miert irkaljak ennyien a Linkin Park - Breaking The Habit-hez, hogy "saved me from depression" meg ilyen baromsagokat?

Figyelt kérdés

Ezeknek vagy fogalmuk sincs, hogy mirol szol maga a szam meg a bandanak a legtobb zeneje.


Maga a szam akkor szol hogy megoli magat, ma este. Idezek par sort


"Memories consume" - felemesztik az emlekek


"Im picking me apart again" - Megint szetszedi magat/bantalmazza magat (vagdossa)


"You all assume I'm safe here in my room unless I try to start again" - Ez a "room" szerintem egy szimbolikus mondat. Nagyjabol azt jelenti, hogy ha "tudjatok, hogy szedem a gyogyszereimet, megyek terapiakra, jarok kozossegbe, vannak barataim, ugy teszek mintha elveznem az eletem, akkor azt gondoljatok minden rendben van - ameddig ujra meg nem probalom" (az ongyilkossagot?)


"I dont want to be the one the battles always choose" - Nem akar mar orokke harcolni magaval


"I dont know whats worth fighting for" - Nem tudja mar miert kuzdjon


"I hurt much more than anytime before" - Egyre tobbet bantalmazza magat, mint korabban


"I had no options left again" - Megint nincs mas valasztasom


"I dont know how i got this way I'll never be alright" - Nem tudom hogy kerultem erre az utra, soha nem jovok ki ebbol


"I'll paint it on the walls" - Fejbe lovom magam


"Cause im the one at fault" - Mert mindez az en hibam


"I'll never fight again" - Tobbe mar nem fogok kuzdeni


"This is how it ends" - Es ennek igy lesz vege


"I'm breaking the habit" - Megtorom a szokast


En ertem, hogy maga a "Breakin the habit" ketertelmu, de ha az egesz szamot nezzuk, akkor full egyertelmu, hogy megoli magat.


Magarol a music video-rol nem is beszelve, ahol egy hatalmas lakohaznak a tetejerol ugrik le, es ez az egesz vissza van porgetve mintha a multbeli magyarazatokat es okokat meselne el az enekes.


Ezek utan, miert irja ennyi hulye, hogy


"This song help so many people battle depression"


"If he only knew how many people he helped in life and STILL continues to help after his passing"


"This song is the reason why I still breath no joke"


Es meg sorolhatnam...


Ezek most igy vakul istenitik az egesz embert meg a zenet? Azt sem tudjak hogy milyen elete volt meg mirol szolnak a zenek 80 - 90%-a de azert a zene jol hangzik?

Vagy mi az anyam?



2021. jún. 7. 18:04
A kérdező szavazást indított:
Csak a zene tetszik nekik, fogalmuk sincs mirol szol
Csak az enekes-t istenitik
Valoban tud "segiteni" egy ongyilkoson egy olyan szam ami arra biztatja, hogy olje meg magat
Birkak es csak kovetik amit a tobbi ir
18 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

A legtöbb egy idióta.

Egyébként jó szám, ilyenkor örülök, hogy nem vagyok perfekt angol.

Rosszul vagyok ezektől a nyomorék "depressziós vagyok, vegyétek figyelembe" zenéktől.

2021. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg sokan nem értik a lényegét, de naivan feltételezem, hogy akad olyan is, aki érti, és mégis azt állítja, hogy segített neki. Nos, ebben az esetben talán azért segített neki, mert így tudja, hogy ezzel nincs egyedül, ez erőt ad neki, hogy nem ő az egyedüli ember a világon, aki ennyire sz@rul van.
2021. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ja meg amit talan a leggyakrabban latok


"one man can save millions, but millions couldn't save one"


Ezek ilyenkor mi a van az agyuk helyett? Valami kis szardarab?


Megolte magat az enekes es igy megmentett milliokat??? Ez valami jezuska???


Felreertes egyaltalan ne essek, nagyon kedveltem az embert minden tiszteletem az ove. Meg egy igazi tehetseg volt es sajnalom, hogy ennyi ideig szenvedett.


Nelkule sosem lesz a Linkin Park Linkin Park, igazabol csak belole allt a banda ugy 60 - 80%-ban, Mike meg a szovegeket irta meg mixelt. En jatszottam gitaron, dobon, es meg kell hogy mondjam, hogy amit a banda tobbi resze produkalt az nem valami kreativ, de nem is hangzik annyira rosszul. Kb olyan mint elfurulyazni a kis karacsony nagy karacsonyt.


Mondjuk a legalja az a dobos, rettento monoton. Minden. Albumban. Minden. Szamban. Ugyan az a fill. Tuc Tuc. Neha picit gyorsabb neha lassabb.


Ezt gondolom aki nem jatszik hangszeren sem nem biztos hogy egyetert velem.


De szerintem abban muveszek, meg hobbisok meg zene kedvelok mind egyetertunk, hogy nagyban Chester es kisebb reszben Mike volt a banda.


Viszont amit ezek az eszetlenek irnak, azok mar nagyon szajhuzosak.

2021. jún. 7. 18:17
 4/17 A kérdező kommentje:

2-es


En magam pszichotikus depresszioval szenvedek, mindennap eszembe jut hogy meg fogom olni magam, es valamikor biztos.


Es sokan mondjak, hogy "nezz korul mennyien szenvednek ugyanebben! Nem vagy egyedul!"


Ez... miben is segit?


Jobbak lesznek a napjaid? Kevesebb fajdalom?


Talan egy pillanatig jol esik hogy "nem vagyok egyedul ebben", de csak abban a pillanatban.


En ezt sem ertettem soha, hogy ettol miert lenne jobb nekem. Semmimet nem oldja meg az, hogy milliok ugyanebben vannak.

2021. jún. 7. 18:20
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#4

Kettes vagyok. Tudom miről beszélsz, nekem borderline személyiségzavarom van, az sem egy leányálom.

2021. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5


Sajnalom.


Neha orulok, hogy csak ennyi problemam van.


Remelem majd megtalalod azt a komfortot ami neked tetszik.

2021. jún. 7. 18:25
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

"one man can save millions, but millions couldn't save one”


Egy ember meg tud menteni milliokat, de milliok nem tudtak megmenteni egyet. Így talán már érthetőbb.

2021. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7-es


Megis mivel mentett meg milliokat?


A megannyi zenevel ami arra biztatja az erintetteket hogy oljek meg magukat?


Vagy magaval azzal hogy megolte magat es utana egy jo paran kovettek?


Neked is az van az agyad helyett amit irtam?

2021. jún. 7. 19:15
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"A megannyi zenevel ami arra biztatja az erintetteket hogy oljek meg magukat?"


Azért ez erős túlzás. Nem bíztatja őket.

2021. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

"Neked is az van az agyad helyett amit irtam?"


Magyarul te is csak egy élettelen balfarok vagy, aki rögtön proli módon támad mindenkit aki nem az ő véleményén van, gratulálok.

2021. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!