Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szívott az a főnök aki...

Mit szívott az a főnök aki szombati „tatarozási közösségi munkát „ vár el tőlünk INGYEN?

Figyelt kérdés

Az a szándéka, hogy szombaton, ami nem munkanap jöjjünk be, persze „önkéntesen“ egy fillér bér nélkül, csak úgy és fessünk, pakoljunk tatarozzunk közösségi munka címszóval.

ja és munkaruhát hozzunk mert az nincs. Ugyanis zömében irodisták vagyunk.


Nagylelkűen felajánlották hogy kaja az lesz. Bér az nincs, ruha az nincs, szombat lesz nem munkanap, de kaja az lesz.

Így azért már a hülyének is megéri feláldozni ingyen a szombatját.


És ez egy halál komoly szándék. Nem vicc.


EZ az ember mit szívott?


2021. jún. 9. 09:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Hadd tippeljek: magyar kisvállalkozás?
2021. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

eltaláltad.gyalázat ahogy kinéznek a helyiségek, de ugye szakemberre nincs pénz (festő) így jött ez a "világmegváltó" ötlet.


És ugye kis magyar lélektan: most mindenki felháborodva harsogja hogy ő be nem jön... és eljön ez a szombat és tele lesz az épület. egy se meri majd megtenni hogy ne menjen be (ÉN SE...)

2021. jún. 9. 09:47
 3/26 A kérdező kommentje:
de hogy miért , nem tudom. mitől félnek hogy kirúgják őket ha szombaton nem mennek be ingyen?
2021. jún. 9. 09:50
 4/26 anonim ***** válasza:
9%
A főnöködnek igaza van.
2021. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
miben van igaza? A csalásban a pitiánerkedésben az érzelmi zsarolásban a szarevésben a fillérb**-ban? ezekben van igaza?
2021. jún. 9. 10:02
 6/26 anonim ***** válasza:
12%
Igen.
2021. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

Anno ugyanez volt az egykori munkahelyemen, szerencsére pont leléptem a festés előtt.


Folyamatosan azt hangoztatták, hogy milyen jó ott dolgozni és mennyire családias...nos a következő helyemen másfélszer annyit kerestem, jobban kijöttem a kollégákkal és kevésbé volt stresszes...egy multi volt.

2021. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%
Nincs igaza. Én be nem mennék ingyen az biztos.
2021. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ami érdekes (ill nem érdekes...) hogy én voltam az egyetlen aki ÍRÁSBAN kértem a berendelést, hogy oké bemegyek de adja írásba hogy munkaidőn kívül pihenőnapon be kell menjek .... és nem adja írásba.


Hát de érdekes. ... ill semmi érdekes nincs benne. csalás simli pitiánerkedés.

2021. jún. 9. 10:09
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
a főnököd jól csinálja
2021. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!