Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szívott az a főnök aki...

Mit szívott az a főnök aki szombati „tatarozási közösségi munkát „ vár el tőlünk INGYEN?

Figyelt kérdés

Az a szándéka, hogy szombaton, ami nem munkanap jöjjünk be, persze „önkéntesen“ egy fillér bér nélkül, csak úgy és fessünk, pakoljunk tatarozzunk közösségi munka címszóval.

ja és munkaruhát hozzunk mert az nincs. Ugyanis zömében irodisták vagyunk.


Nagylelkűen felajánlották hogy kaja az lesz. Bér az nincs, ruha az nincs, szombat lesz nem munkanap, de kaja az lesz.

Így azért már a hülyének is megéri feláldozni ingyen a szombatját.


És ez egy halál komoly szándék. Nem vicc.


EZ az ember mit szívott?


2021. jún. 9. 09:39
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hát ha az a cél hogy fillérba----ásból doktoráljon akkor jól csinálja.
2021. jún. 9. 10:37
 12/26 anonim ***** válasza:
95%

#8-as: bocsi véleltenül lepontoztalak, zöldet akartam. :(

Amúgy Kérdező: egy nagy szarrágó a főnököd.

2021. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

az. és mégis látod ugranak neki. senki se meri azt mondani hogy nem.

illetve mondani mondják-most még.

aztán eljön a nap és mind benn lesz.

2021. jún. 9. 10:48
 14/26 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk is volt ilyen, pedig az amerikai multi volt, de az ilyeneket a magyar főnököcskék szervezik. Étkező festés, meg folyosó,mert nekünk is jobb lesz a közérzetünk blablabla... Szerintem ezt valahogy leszámlázzák és behúzzák a pénzt. Valami ismerős ad egy számlát és kész, a pénzt meg elosztják.
2021. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szemét lennék ha elmennék és beadnám a túlóra elszámolásomat? standard óradíj x 1,50. és szava se lehet elvégre ott voltam dolgoztam-hát fizessen. És akkor még én lennék a szemét provokatőr.
2021. jún. 9. 11:16
 16/26 anonim ***** válasza:
24%

"gyalázat ahogy kinéznek a helyiségek, de ugye szakemberre nincs pénz"


A baj azzal van, hogy a főnök rosszul adta elő a dolgot. Ezt nem kötelezőnek kellett volna bedobni, hanem afféle buli napnak. Ha rossz az irodák állapota, de szakira nincs pénz, akkor én magam szívesen kifesteném az irodámat, ha ezzel a munkahelyem ahol életem 2/3-át élem, jobb, szebb lenne.


De ezt valahogy úgy kellett volna, hogy: "mit szólnátok hozzá, ha gyorsan kifestenénk mi magunk, aztán délután bográcsolás, focizás, sörözés?"


Így már más a gyerek fekvése, nem?

2021. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

"Így már más a gyerek fekvése, nem?"


Hát nekem nem. Az én munkaidőm H-P 7-15.20-ig tart.Szarom én le a bográcsot meg a sört ha szombat. Tartsa meg fulladjon bele.

Ami a munkaidőmben van , az van, minden más nincs.

Vagy fizesse ki. persze pótlékkal.

2021. jún. 9. 11:57
 18/26 anonim ***** válasza:
24%

Te döntésed :)

Én kifesteném, ha a cég kifizeti az anyagktg-et. Éveket rohadtam egy sötet, büdös, retró irodában, nagy megkönnyebbülés volt a felújítás. De ha egy szimpla festést kaptam volna, már annak is örültem volna :D Hál' Istennek több lett.

2021. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Micimacko67 ***** válasza:
17%

Kérdező, a főnököd semmit sem szívott!

Te trollkodsz ahogy szoktál! A szófordulataidról a használt kifejezésekről messziről látszik, hogy a szokásos munkaügyes tenyészett trollkérdéseid egyikét olvashatjuk!

2021. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

"Én kifesteném, ha a cég kifizeti az anyagktg-et."


Szombaton, szabadidődben 1 fillér nélkül?


Hát gratulálok. gyere helyettem is !

2021. jún. 9. 13:01
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!