Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig bírnád ki nyáron...

Meddig bírnád ki nyáron kötött pulóverben?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Passz. Attól függ, egy esős nap is nyári nap és a nyári eső is lehet hűvös. Akkor boldogan.


Amúgy ez ilyen "mennyit bír az emberi szervezet" felmérés, vagy egy kihívás, vagy szeretnél pulcsit kötni és eladni őket?

2021. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:) Leginkább kihívás.
2021. jún. 9. 10:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fél percig sem. Gyűlölöm a meleget, iszonyat sokat iszom a vizet, ha egy literrel kevesebb megy le, másnapra olyan fejfájásom van, hogy majd össze xarom magam.
2021. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Légkondis helyen sokáig :) Egyébként ha csak kihívás, akkor elég gyorsan feladnám szerintem, mert amúgy is izzadós vagyok, szakadna rólam a víz pár perc után.
2021. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokáig, most is hosszú nadrágban vagyok. Nem vágyok pulcsira, de ha muszáj lenne, simán meglennék benne.
2021. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig bírnám mert izzadós vagyok.Tépném le magamról kb 5 perc múlva
2021. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha van valami okom rá (pl. jár érte valami, vagy mittom, éhező afrikai gyerekeket támogat egy fotós, és ahhoz kell modellt ülnöm benne) akkor meglepően sokáig bírnám.


Ha csak úgy "fogadjunk, hogy nem bírod x ideig" akkor neki se állnék, utálom ha melegem van

2021. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A pincében pl örökké. :)
2021. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

En mast tudok. Motorturan napi hat-het orat mentunk. M

Nyar volt, de az Alpok hagoin 8 fok volt peldaul, es eleve be voltunk oltozve, de masodik nap felvettem meg egy reteget, annyira szet voltam fagyva. Termeszetesen nem az iksz foktol hanem motoron menve hideg van.

Csakhogy csucsidoben ertunk Nizzaba. Mar melegem lett a vad hegyekrol lefele jovet, de mikor dugoban alltunk a teli motoroscuccban, azt hittem, megdoglok.

2021. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit fizetsz?
2021. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!