Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szőke nők. Ti hogyan reagáltok...

Szőke nők. Ti hogyan reagáltok a szőke nős viccekre? Nevettek vagy megsértődtök rajta?

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Én mondom őket. 😁
2021. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nevetek rajta. Egy részt azért mert valójában barna a hajam, másrészt nem vagyok buta, mindig is jó felfogású értelmes ember voltam így nem tudom magamra venni a viccet. Általában az ember azon sértődik meg legjobban ami igaz.
2021. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem magamra. Elég primitív dolognak tartom a mások kinézetével való viccelődést.
2021. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lekakilom. Szerintem amúgy 20 évvel ezelőtt voltak viccesek, legalábbis akkor mindenhonnan azokat lehetett hallani, és újak voltak.
2021. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődök meg.
2021. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Eredetileg a szőkített nőkről szólt ez, nem a természetesen szőke hajúakról.
2021. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ilyen vicceket mesél, az csak egy jel, hogy az illető azon az értelmi szinten van, mint a viccben szereplő szőke nő. De nem hiszem hogy sértőek lennének.
2021. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam megsértődni, mert általában olyan emberekkel veszem körül magam, akikről nem feltételezem, hogy bántani akarnának. A barátaimtól sokat hallok ilyen vicceket és ha jó a poén, akkor velük nevetek.
2021. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!