Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kislányként elhittétek magatok...

Kislányként elhittétek magatokról, hogy ti vagytok a hercegnők, és a szőke herceget érdemlitek fehér lovon?

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 16:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Csak azok a kislányok hiszik el, akik szerető családban nőnek fel, és mesét olvasnak nekik és hercegnőként bánnak velük elég sokáig korban.
2021. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt jó gyermekkorom, soha nem is vágytam semmilyen párkapcsolatra. Ráadásul mindig is fiús lány voltam, így soha nem éreztem magam hercegnőnek.
2021. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Pocsék gyerekkorom volt, őrült szülőkkel és idegbeteg nagyszülőkkel, el sem tudom képzelni, miféle háttérrel érezheti valaki magát egy képzeletbeli mesefigurának.
2021. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%
Kislányként biztosan sokan elhiszik.
2021. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%

Nem, játszottunk hercegnőset még egy kamu esküvőm is volt az oviban, de ez csak játék, mint minden más kiskorunkban, valahol ezt tudtuk azert .

Mar van igazi ferjem is, de sose volt az a hercegnő vagyok hangulatom. Reméltem hogy találkozok egy rendes pasassal mint a ferjem, de ez nem azt jelentette hogy valami rózsaszín felhős agymosasban éltem.

Szerintem ezt a hercegnő hangulatot mar kislany kortól a h.lye filmek meg esküvős műsorok nyomatják, túlozzák el. Mi régen pl Silderseset játszottunk ( volt az a sorozat ahol masik párhuzamos univerzumba csúsztak) kislányként es reméltem hogy tényleg feltalalnak ilyet😂

2021. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Sose éreztem magam hercegnőnek és nem is a hercegre vártam, de gyerekként elhittem, hogy a szerelem olyan, mint a mesékben meg a könyvekben. Hogy mindenki megtalálja a hozzá illő tökéletes embert és onnantól örökké boldogan élnek együtt. Aztán persze később rájöttem, hogy ez nagyon nem így működik a valóságban.
2021. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%

Nem, én mindig is egy űrhajósról álmodoztam. :D Irónikus módon a jelenlegi barátom egy amatőr csillagász, szóval valamennyire be is vált.

#1-nek: Azért ezt nem mondanám, mert nagyon jó szüleim vannak, mégse hittem ezt soha el magamról. Azt igen, hogy szerintük az vagyok, az elég is volt, de tudtam, hogy a világon minden tekintetből vannak nálam szebbek, jobbak, stb.

A legtöbb kisgyerek, aki szerelemről álmodozik nem gondol bele, hogy mit érdemel, mert ilyen nincs. A kapcsolatok nem úgy működnek, hogy XY megérdemel vagy éppen nem érdemel meg egy ZW típusú srácot.

20/L

2021. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%

+ Kiegészítve még annyival, hogy én nem hercegnőnek, hanem tündérnek vagy éppen boszorkánynak neveztem magamat, néha kalóznak. A hercegnősdi nem olyan menő.

20/L

2021. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
48%
Ezt még most sem hiszem el, nemhogy kislányként.
2021. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Metionin ***** válasza:
78%

Dehogy, én boszorkány-balerina akartam lenni (így együtt) :D

Herceg nem izgatott, mindig úgy képzeltem hogy egyedül fogok élni és sok háziállatom lesz. Sőt, ovis koromban váltig állítottam hogy sosem megyek férjhez mert nem akarok gyereket (akkor azt hittem hogy ez a 2 együtt jár és nem lehet ellene tenni).

2021. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!