Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 18 év felett tényleg ciki...

18 év felett tényleg ciki ünnepelni magam?

Figyelt kérdés

Az egyetemi diplomaosztón az egyik rokon meglepődött, hogy a ceremónia után leültem a családdal ebédelni, azt mondta, semmi ünnepelnivaló nincs benne, ő csak átvette és ment dolgozni, sőt, utána volt olyan diplomaosztója, amire el se ment.


Amikor szülinapom van, ki szoktam venni szabit arra a napra, eszek egy süteményt, elmegyek valamerre, más azt mondja, hogy nem olyan nagy dolog a szülinap és ő olyankor dolgozik, illetve sosem ünnepel se a családdal, se egyedül és még Facebookon is letiltja a szülinapját, hogy ne köszönthessék fel.


A szalagavatómon páran meglepődtek, hogy odahívtam a családot és a barátokat, volt olyan rokonom, aki kérdezte, hogy mit keresne ott a családom.


Amikor akartam rendezni egy összejövetelt otthon és meghívtam a kollégakat és rendeltem nekik pizzát meg innivalót, az egyik munkatársnőm azt mondta, hogy ilyen bulija neki 9 évesen volt és el se jött .


Tényleg ennyire gáz, ha az ember ünnepel vagy kényezteti magát?


2021. jún. 9. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel ki mit mond? Te így ünnepelsz, semmi közük hozzá. Nincs vele semmi gond, megéled a pillanatokat.
2021. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked jó ünnepelni magad, csináld. Pláne ha megérdemled. Nincs vele semmi gond.

A diplomaosztó pont ilyen. Gratula hozzá!

2021. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2021. jún. 9. 15:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök neki hogy vannak ilyen emberek mint te :D Én is szoktam a mai napig tortát venni magamnak vagy sütök. Emlékszem szalagavató után is csak akkor mentem bulizni a többiekkel miután ünnepeltünk egyet a családdal. Nekem mindig is fontos volt hogy legyek velük is mert szeretem őket és jól érzem magam velük. Mindig sütök anyukámnak is tortát még ha szülinapja van vagy akár anyáknapja. 25N
2021. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De egy savanyújóska ez a rokonod!

1. Szerintem jó érzés néha megállni a hajtásban, és lazítani ünnepléssel, ez segíti a mentális egészséget.

2. A közös ünneplés erősíti a családi, baráti kapcsolatokat, már csak ezért is jó.

3. Ha ő nem is csinálja, attól még miért kéne mindenkinek az ő példáját követni?


Tökre jól teszed, hogy szánsz időt erre.

2021. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Valaki mindent megünnepel, általában alkohollal :D
2021. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer élünk, ünnepelj, amit lehet! Ha jól érzed magad valamitől, és ez másnak sem okoz kárt, akkor csináld nyugodtan, legyen az bármi
2021. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak annyit jelent, hogy értékeled magad és az elért eredményeidet. Nincs ebben semmi rossz, ha ünnepelsz bizonyos dolgok után, amiket elértél! Ha valaki annyira besavanyodott, hogy diplomaosztóra sem megy el, mert annyira nem érdekli, az minek végezte el egyáltalán az egyetemet? Meg miért ne lehetnél együtt a családoddal?


Gratulálok neked a sikereidhez! :)

2021. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ünnepelsz amikor csak akarsz :D
2021. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!