Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Transzneműek!! Titeket zavar...

Transzneműek!! Titeket zavar ha megkérdezik hogy te eredetileg fiú vagy lány vagy?

Figyelt kérdés
Tehát hogy amikor megszülettél milyen nemed volt, ezt sértőnek érzitek ha megkérdezik tőletek, mert nem szeretnék bunkó lenni vagy ilyesmi és néha nem tudom ilyenkor mit tegyek (én nem vagyok homofób egyébként <3 love is love🏳️‍🌈❤️)
2021. jún. 10. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az én szavam a mérvadó tekintve, hogy még kezdő vagyok a témában (értsd: nemrég kezdtem a hormonokat), de jelenleg úgy érzem nem fog zavarni. (Most persze értelmetlen is lenne a kérdés) Persze, ha esetleg egy olyan szinten vagyok, hogy társadalmilag passing, akkor el tudom képzelni, hogy kellemetlenül érint a kérdés, de szerintem ez attól is függ, hogy ki, mikor, hol és legfőképpen milyen stílusban teszi fel ezt a kérdést. Civilizált formában, egy beszélgetés formájában továbbra is valószínűleg tartom, hogy nem lenne belőle semmi baj, nem zavarna.
2021. jún. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
15%

miárt is lenne az homofob vagy inkább transzfob ha megkérdezni hogy amúgy mi is igazából mert még amúgy mindig az! ugye magyar narancs...

https://www.youtube.com/watch?v=6OrwUvNJzNY a film egyébként zseniális és nem nem a traszokról szol nem is volt ilyen akkor! sehol sem... hanem a hazug rendszerről akik meg akarják másítani a valóságot ugye ezt a kommunista rendszer akarja...


szedhet valaki hormonokat meg agyon műtettheti magát de ettől függetlenül az anya az nő az apa meg férfo... ;) ":D viccet félre téve xx és xy kromoszomaszámok vannak (esetenkét xxx xyy xyx xxyy ezek közül csak az egyik az ami hermafrodíta a többinek nincs jellegzetes eltérése csak hát ezek a személyek mind sterilek mind rövid élettartalmuak ja és genetikai mutáció a rossz fajtából!) ez adott mert ez biológia maga a transz mint nem nem létezik oké hogy valaki meleg vagy biszex de az hogy valaki megnyomorítsa magát és tönkre teszi az ép szervezetét az már mentális betegség... sajnos ez az igazság!

el kell fogadni önmagunkat mert hiába az a sok orvosi beavatkozás az esetek 98%-ban sosem lesz elégedett önmagával az adott személy!

a sértődöttség meg abszolút nem jogos! főleg ha ismerkedés a helyzet! alapból milyen kapcsolat is az olyan ami hazugságra épül?

2021. jún. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!