Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fat Accept mozgalom valamilyen...

Fat Accept mozgalom valamilyen formában létezik Magyarországon?

Figyelt kérdés

Rengeteg kritika,bántás éri nálunk a kövér nőket.Sokszor nagyobb bűnnek tűnik kövérnek lenni,mint alkoholistának vagy nikotinfüggőnek.

A nagyon kövér nők kedvelőjeként kérdezem,hogyan lehetnének az emberek elfogadóbbak,toleránsabbak a kövér nőkkel?



2021. jún. 10. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

"hogyan lehetnének az emberek elfogadóbbak,toleránsabbak a kövér nőkkel?"


Mondjuk lefogyhatnának? Akkor biztos másképp állnának hozzájuk. (És nem, nincs velük bajom.)

2021. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nyilván nem fog minden kövér nő lefogyni.....

Egyszerű dolgokra gondoltam: Miért ciki kövér nőnek strandolni,esetleg bikinit hordani? Miért "bűn"miniszoknyát viselni? stb.

2021. jún. 10. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de esztétikai szempontból nem túl előnyös. Engem nem zavar, ha valaki kövér, és nem akar lefogyni, de az illető tudja rá, hogy a társadalom alacsonyabb intelligenciával rendelkező tagjai kevéssé lesznek toleránsak vele, ha ízléstelenül öltözködik.

Mindenkinek a saját döntése, hogy hogyan néz ki(a hormonzavarosokat ne keverjük ide), ha egy nő nem akarja leszedni a bajuszát, egy férfi dafke szoknyában és magassarkúban akar járni, ha valaki énekhang nélkül lépne fel a Megasztárban, részemről oké. Csak ez esetben ne csodálkozzon, hogy kinevetik. A rubensi szépségideál mostanra kikopott, a közízlésnek nem megfelelő viselkedést meg mindig is devianciának tekintették. Felnőtt ember felelős a döntéseiért, szóval lesz szíves vállalni a következményeket.

2021. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot.


A kövér férfiakat is mindenki lenézi.


Magamon tapasztaltam 30kg fogyás után, annyi hogy a nők problémáival jobban törődik a társadalom így ha mondjuk Liptai Claudiát lekövérezik országos szintű felháborodás történne és készülne legalább 30 cikk róla. Ha Gesztesi Károlyt hívták volna így, míg élt (más nem jutott eszembe) akkor senkit sem zavart volna az incidens.

2021. jún. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a magyarok vérmérséklete miatt nincs ilyen. Ha valaki megsért akkor visszasertjük, kiközösítjük, cinizmussal válaszolunk vagy adunk az illetőnek egy langymeleg csicskalángost és akkor a súlyunkra nem tesz becsmérlő megjegyzést.

A nők annyiban mások, hogy a soviniszta nyomorékok gratulalnak a babához (hiszen szerintük ha egy nő meghízik akkor csak a gyerek miatt jogos) de őket is bátran el lehet küldeni a picsába amennyiben nem a munkaadónkról van szó. Szerintem a Gesztesis hasonlat emiatt nem áll, mert lehet, hogy ugyanolyan mértékű felháborodas lett volna, meg mert nincs beeleszámolva, hogy Liptai ismert és olyan közegben van ahol kevésbe van kitéve a proli megnyilvánulasoknak, úgyhogy nyilván felkapják a szennylapok.

Egy átlagos nő megalázását le se szarja senki.

2021. jún. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!