Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehetek féltékeny egy...

Miért lehetek féltékeny egy olyan nőre aki mindenkivel összefekszik és most férjhez megy ahhoz akit hülyének néz?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, szó mi szó elég szép lány de nagyon romlott. Már van barátja szerintem vagy 10 éve de mindig megcsalta még most is csalja mikor kivel, a pasi nem tud semmiről vagy ha tudta sem hitte el. Most telket vesznek és felvesznek hitelt szóval megvolt a 10 fős esküvő aztán majd nemsokára lesz a nagy lagzi külön. Évek óta valamiért nagyon irigy vagyok erre a nőre és igazából nem értem miért. Csak a szépség miatt érezhetem ezt? Nem vagyok csúnya, ő genetikailag vékony valószínűleg én figyelek az alkalomra,mindennap mozgok. Diplomás, művelt nőnek tartom magam . Az életem kezd elég stabil lenni, és szerintem a karrierem is szépen ível felfelé. Ha csak ezeket nézzük ő érettségis, egy postán dolgozik. Nincsenek barátai, mindenki tudja milyen lány is valójában kivéve a barátját. Az apja utálja,mert tudja ,hogy mindenkivel összefekszik. Akkor mégis miért érzek ilyen utálatot? Valaki érzett másik nő iránt hasonlót, mit lehet vele kezdeni? Már szerintem lassan 2 éve vagyok érzek ilyen mély utálatot amit megsem tudok magyarázni.

2021. jún. 10. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én pedig még mindig szeretek egy nőt, aki annak ellenére hogy mindent megtettem hogy boldoggá tegyem és jól érezze magát mellettem, többször megcsalt, végül elhagyott egy sportos, jóképű pasi miatt. Tudom, hogy nem minden az igazi köztük és csalja orrba-szájba, de mégis borzalmasan féltékeny vagyok a pasijára. Ebben sincs sok logika 🤷
2021. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem azért érzed ezt, mert nincs semmi önbizalmad, és szépség szempontjából alul érzed magad a lányhoz képest. Valamint lehet hogy nem mersz élni, vagy nem tudsz annyira mint ez a lány... és amiért ebből a szempontból ellentéted, negatív érzéseket vált ki belőled.
2021. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van hasonló sztorim, nálam közép suliból ( azóta eltelt jó pár év) volt az osztályunkba egy lány akire kezdetektől irigy voltam. Szép volt, tehetős családdal és most hozzá ment a legelső szerelméhez. Nekem sosem volt könnyű életem ezért is irigyeltem sok mindenben/néha nagy fokú gyűlöletet is éreztem ,noha nem is volt rá okom. Én is párkapcsolatban élek régóta, de ha megláttam egy képet amit felrakott a barátjával elöntött a féltékenység hogy milyen boldogok.

Szerintem, azért is érezhetsz így ,mert úgymond rajongnak érte a pasik meg akármit csinál a barátja nem hagyja el,pedig megérdemelné. Nem tudom hogy van e kapcsolatod azt nem írtad de ha nincs, ez is lehet az oka mivel neki könnyen összejönnek a dolgok.

2021. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló: Sajnálom, de biztosan jobbat érdemelsz. ☺️


#2 : Lehet igen, de biztos ezt jelenti ,hogy valaki él? Hogy minél több pasi használhassa a testem? 🙂Ezt nem irigylem tőle, én nem szeretnék örök hazugságba élni illetve egy emberrel sem tudnék így bánni aki fontos nekem. Illetve még csak 24 éves lányról beszélünk. Nem ő az egyetlenegy akit simán feleségül vesznek akármilyen romlott is de tényleg ez az igény a férfiaknak?

2021. jún. 10. 22:21
 5/6 A kérdező kommentje:
# Igazad lehet, néha olyan igazságtalan az élet. Aki tisztességesen él úgy érzem nincs annyira becsülve. ☹️
2021. jún. 10. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Értsd jól ezt a kifejezést hogy "él". Nem feltétlen pozitívumként írtam.

Aki az életben nem viselkedik emberhez méltóan, lehet akármennyire szép, okos, művelt vagy gazdag.... sosem lesz boldog. Nincs ahogy. A karma nem tesz különbséget senki között.

2021. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!