Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pár nöi tagja kedvel, a...

A pár nöi tagja kedvel, a férfi levegönek néz! Hogy viselkedjek velük?

Figyelt kérdés

35 éves férfi vagyok. A nö megkedvelt valamiért, mindig integet nekem, beszélgetést kezdeményez. Nem tetszem neki, nem erröl van szó és nem is akarnám, ismeri a feleségemet, vele is jóban van! Ez ilyen jó szomszédi szimpátia.

A férje viszont levegönek néz engem. Ha ráköszönök, csak néz és meg se szólal szemtöl szemben. Elmegy mellettem a házunk elött. Ha az asszonnyal van a nö köszön, odajönnek, de a pasi meg se mukkan, rám se néz, elfordul. Annyit tudok róla, hogy valami állami cég vezetöje vagy micsoda, komoly ember, mindig öltönyben jár. A stílusa miatt úgy köszönök neki a kezdetek óta hogy “Jó napot kívánok” aztán késöbb hozzátettem hogy “vagy szia” hátha ez a baja (amúgy kb 40 éves). Elég kellemetlen! Mibe telne neki visszaszólni valamit? Már gyomoridegem van ha meglátom hogy jön. A feleségemnek szokott viszont köszönni de ha együtt vagyunk akkor neki sem. Miért csinálhatja ezt?


2021. jún. 12. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Ha jönnek, akkor a feleségének köszönj csak.
2021. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a szomszéd férje. Nem köszönök neki én se, szintén levegőnek nézem.

Néha les mint a birka, gondolom várja hogy köszönjek. Visszalesek rá feltűnően és elfordul.


Nem kell erőltetni a haverkodást.

2021. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Feltekeny rad. Szerinte jobb pasi vagy,mint o.

Lehet,h eszrevette a felesegen,h tetszel neki.

2021. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!