Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek van egy 3 éves lánya. A férje sajnos 1 évvel ezelőtt elhunyt, így ketten maradtak a gyerekkel. A barátnőm azóta teljesen padlón van lelkileg. A gyerekét is megutálta. Nagyon csúnyán beszél vele. Pl mennek az utcán és a gyerek hisztizik valamiért és ilyeneket mond hogy : kussoljál el vagy pofáncsaplak. Egyszer pofon is vágta. Meg olyanokat mond neki, hogy gyűlöllek, takarodj innen. Ezeket én is láttam néha, eléggé kiakasztó. Barátnőmnek a férje volt a nagy szerelme. Nem tudom hogyan tudnék neki segíteni, mondta, hogy néha az öngyilkosság jár a fejében, de fél megtenni,fél a fájdalomtól.. De így tönkre fognak mindketten menni. Pszichológushoz nem akar menni, mert nem hisz benne, hogy segíthet neki.. 27 éves nő amúgy.
2021. jún. 15. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
....Az ilyenek miért szaporodnak?
2021. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Szólj a szüleinek vagy valami,a gyerek nem maradhat nála,ilyenekből lesz a gyerek gyilkos....
2021. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Es neked igy a baratnod? Na latnad tőlem mit kapna mikor elottem igy neki all a gyereknek. Hallana a fel varos, de az ilyet massal nem lehet eszhez teriteni. Pont a nagy szerelme miatt kellene tisztesseggel bánnia a gyerekevel!

Oszd ki de rendesen, hogy terjen eszhez.

2021. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem fog észhez térni ,a gyereknek nincs mellette helye,talán akkor kapba észhez.
2021. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem fogom cserben hagyni a lelkileg labilis gyerekkori barátnőmet... Megpróbálok én segíteni rajta...
2021. jún. 15. 18:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Hacsak nem helyezteted el a gyereket máshova ettől az abuzív elmebetegtől, inkább maradj kussban. Meg lett mondva, hogy mit csinálj. Egyértelmű. Ez nem cserbenhagyás, ez gyerek mentés.


Majd ha agyilag rendebejön, akkor TALÁN visszakaphatja a gyereket.

2021. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy ha nem magát fogja megölni... A gyereket azért nem ölnè meg... De egyértelmű hogy ez így nagyon káros lesz a gyerekre azért is mondtam, hogy segítek rajta ahogy tudok..
2021. jún. 15. 19:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Erőltesd rá a pszichológust. Nem érdekel, hogy azt hiszi, cirkusz. És téged se érdekeljen. Profit kell találni, te egyedül nem leszel elég.
2021. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
előszőr is kis birtok, nagy birtok a Jampival nem bírtok legyen ez a jelmondatod (nekem segített) másodszor csapasd jól alá és minden megoldodik.
2021. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!