Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki tétova, nem tud a bajok...

Aki tétova, nem tud a bajok elől futni, az nem fog messze jutni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2021. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A hasonló különbözik az ugyanolyantól.
2021. jún. 16. 11:04
 3/15 anonim ***** válasza:

Ugyanolyansága abban rejlik, hogy a kérdésed célja, értelme és típusa azonos, lényegi tartalma pedig sokadszorra sincsen.

De végülis igazad van: ebben az esetben a további dalszöveges kérdéseket ezen a kategórián belül kitalációként fogom jelenteni.

2021. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy az ÁVH már megszűnt.
2021. jún. 16. 11:12
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, te komolyan nem látod, hogy mennyire szánalmas vagy? Mondd,h ogy csak trollkodsz, nyilván annak is gyenge vagy, de legalább egy fokkal jobb.
2021. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egy komoly kérdésnél miért mondanék olyat, ami nem igaz?
2021. jún. 16. 11:23
 7/15 anonim ***** válasza:

Na, akkor én is idézzük:

Pusztulj, vagy meghalsz!

2021. jún. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De ez nem válasz a kérdésemre.
2021. jún. 16. 11:33
 9/15 anonim ***** válasza:

5- ös ne hülyeskedj, nyilván trollkodik, nincs is ezzel semmi baj: életemben én trollkodtam már itt egyszer - jelentették, törölték és többet nem csesztem ki másokkal.

Merthogy amíg te, kérdező, ilyen módon szórakoztatod magad, addig másnak valódi segítsegre van szüksege, amihez visszább és még tovább kell lapozni, ha teleszennyezed az oldal ezen kategóriáját ilyen marhasággal.

A sok hülye mellé pont ilyen ökör mesés-Misi kellett aki nem találja a humor kategóriát.

Most mondanam, hogy úgyis leszarják, de volt olyan aki beszopta a Tarzanos kérdésedet.

2021. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy tényleg trollkodok: aki látszólag komoly kérdést tesz fel bármilyen kategóriában, mégsem az, mert már sokadjára feltette, csak változtatott rajta, az jobb?
2021. jún. 16. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!