Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki folyamatosan törölteti a...

Aki folyamatosan törölteti a kérdésére érkező, neki nem tetsző válaszokat, az minek tesz fel kérdést?

Figyelt kérdés

A napokban válaszoltam egy kérdésre, és a kedves kérdező olyan vehemens, hogy konkrétan szinte az összes válaszomat törölteti, mondván kit érdekel a véleményem.

1. ez egy ilyen oldal

2. akkor minek kérdezi

3. ha csak a szerinte elfogadhatóakat tartja meg, akkor miért nem veszi fel a saját véleményét hangfelvételre, és játssza le magának reggel-délben-este?


Természetesen privát üzenetet is kaptam tőle, amiben elmond kb. mindennek - fájjon egy hétig a fejed, és pusztulj is bele -, amiatt, mert nem egyezik a véleményem vele. Mikor nem írtam neki privátban vissza, hanem kifejtettem a kérdés alá a véleményemet - idézve a privátban küldött "kedves részeket" is -, természetesen azt is töröltette.


Nyilván nem ezen kattogok, de kíváncsi lennék, hogy más mit gondol erről? Csak szerintem van eltájolódva a kérdező? Arról meg ne is beszéljünk, hogy a kérdése egyenesen baromság.



2021. jún. 16. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek veled
Nem értek egyet veled
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírja elviselni a kritikát,vagy hogy nem neki van igaza.
2021. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Figyelni kell rá hogy ne szegj közösségi alapelvet és nem fogják törölni.
2021. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
#2: ez sajnos nem igaz, teljesen kulturált, releváns válaszokat is törölnek időnként.
2021. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

"Figyelni kell rá hogy ne szegj közösségi alapelvet és nem fogják törölni."


Aha :D


Nekem mindig törlik a válaszaimat amiben felhívom a figyelmet a kérdés valótlanságára és hogy a kérdező ezerötszázadik alkalommal teszi fel ugyanazt az egyértelműen kitalált kérdést.


Bezzeg az engem szidalmazó, halálomat kívánó, primitív, gyűlöletkeltő választ simán ott hagyják.

2021. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy a kérdésre válaszolva:


Van egy csomó véglény, akinek egyetlen szórakozása az életben ez az oldal.


Rendelkeznek 4-5 felhasználóval és egész nap írják a kérdéseiket mindenről is. Ha épp valami "atrocitás" éri őket az életben akkor arról, ha épp semmi nem történik akkor kitalálnak valamit. Ha nekik nem tetsző választ adsz, akkor meg rád támadnak több felhasználón át.


Kedvencem amikor már maguk is belekavarodnak és ebből jönnek az olyanok, hogy a kérdező saját magának ad választ, hogy "igazad van kérdező, ne hallgass erre a sok hülyére".


Az a gond, hogy sajnos nem tudni, ki ül az internet másik oldalán. Hiszen ha tudnád, látnád kik ezek akkor valószínűleg egy percet nem pazarolnál az életedből a hülyeségeikre.

2021. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!