Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 12 évesen nektek mennyire...

12 évesen nektek mennyire kockás a hasatok lányok? Folyamatosan edzetek 1 héten hányszor? Mióta csináljátok! Én már vagy 1 hónapja edzem, és érdekel hogy kinek mennyire kockásodik. Válaszokat itt, vagy priviben várom.

Figyelt kérdés

2017. szept. 3. 14:23
 1/6 anonim válasza:
35%
Én 12 éves lány létemre az osztályom legizmosabbja vagyok fiúkkal együtt. Szerintem nagyon szép és izmos kockahasam van, még a fiúk is szokták kérdezgetni, hogy, hogy csináltam. Egyébként 6 éves korom óta judozok jelenleg heti 6 edzésem van.
2017. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 10 éves korom óta edzem, heti 2-3x. Most 16 vagyok és már nagyon látom a negatív hatását. Eddig még egy fiúnak sem tetszettem igazán és ha meg kérdeztem hogy miért, mindig az volt rá a válasz, hogy szerinte túlzásba vittem az edzést :(
2017. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés is! Aki disznónak született, annak soha nem lesz szép kockás hasa.
2017. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,én hetente 7-szer edzem,mindennap,10-20 percet.
2017. okt. 10. 21:37
 5/6 anonim válasza:
Öööhhmmm....Khmm...13 leszek és 'pocakom' van xD(NEM vagyok terhes -.- csak icipicit nagyon lusta)
2017. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Huu... hát ami azt illeti... Szerintem nagyon csúnya vagyok, főleg az alakom. Egyáltalán nem kockás a hasam, heti 3 kézi, 5 tesi, 1 erobik és otthoni edzések mellett
2018. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!