Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek tartjátok a sváb...

Milyennek tartjátok a sváb származású embereket?

Figyelt kérdés
Milyen belső és külső tulajdonságaik vannak,miben különböznek az eredeti magyaroktól?
2021. jún. 16. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
"A svábok úgy jöttek létre, hogy a skótok elzavarták a fösvényeket."
2021. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Akkikkel eddig összehozott a sors, mindc hihetetetlen szarrágó volt. De a jó tulajdonságuk hogy szorgalmasak. Ez csak a személyes tapasztalatom és lehet hogy nem igazak minden svábra.
2021. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Sajat tapasztalataim alapjan nemetul nem tudtak, szarragas megvolt, de a magyar ugyeskedos proli tempo is, es nagy reszuk annyira szlavos, elhiszem, hogy Nemetorszagbol indultak el az osok, de nem voltak nemetek. Az teny, hogy nem csak svabok, tevesen minden nemet telepest svabnak hivunk.

Vegyuk Pilisvorosvart. En elajultam, mennyire szedett-vedett az egesz, annyira nem ez jellemzo a nemetekre, akkor sem, ha szegenyek.

2021. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én Tolna megyébe ismerek sok sváb leszármazottat. Általában véve összeszedettebbeknek tűnnek a magyaroknál. Vannak köztük is szrrágók,nagyképűek,de az általában, megbízhatóbb,becsületesebbek. Teszik a dolgukat,csendben,szorgalmasan,nem lázadoznak annyira. Külsőre van egy részük a vékony,magas szőke nők,na azok a gyengéim...
2021. jún. 16. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Nagyon szépek általában, de belül... Kb. mint az alma.
2021. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Belul is szep az alma, nem?
2021. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6#: nem minden esetben, mert pl. rohadhat...
2021. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Én sváb származású vagyok és bár ezerféle sztereotípiát hallottam már, annyira különbözünk amennyire két "eredeti" magyar. Ahány ház annyi szokás. Nekem a nagypapám volt az utolsó aki valamennyire részt vett hagyományőrző bálokon stb, meg beszélt németül. Ránk annyi jellemző hogy elképzelhetetlen szinte hogy ne kelljen valamit dolgozni, naplopás az tilos, becsület úgygondolom 100%, de akárki nevelheti így a gyerekeit.
2021. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem sok svábot ismerek, de egy valami közös bennük : gusztustalanul pénzéhes tahók. Utálom őket. Majd ha találkozok normális svábbal is, akkor lehet pozitívabb lesz a véleményem
2021. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!