Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utáljátok ha kihangosít...

Utáljátok ha kihangosít titeket az, akivel beszéltek telefonon?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen
2021. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván oka van rá. Miért zavarna?
2021. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha valami olyat akarok mondani, amivel úgy vagyok hogy más inkább ne hallja, akkor mindig megkérdezem, hogy ki vagyok-e hangosítva és ha igen, megkérem, hogy ne legyek.
2021. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Múltkor,agy halott cigányok kihangosítva dumáltak a vonaton. Majd nem át menetem boxosiba .
2021. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

#4

Mondjuk a kérdés nem erről szólt, de megértelek :D

2021. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, az zavar benne, hogy visszahallod a saját hangodat?
2021. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére ez nagyon ritka, leginkább a szüleimmel szoktam így beszélgetni, akkor természetes hogy mindketten hallanak. Mással meg nem nagyon szoktam beszélgetni, vagy csak olyat ami nem privát, az pl. nem zavarna ha párom munka közben kihangosítana és a kollégái is hallanák, hogy kell-e kifli a boltból. :D

Kívülről viszont rettenetesen idegesít, mikor pl. vonaton valaki kihangosítva dumál telefonon. Nem értem, miért/mire jó....

2021. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szólnak előtte, igen.

Nekem volt, hogy egy osztálykiranduláson megbetegedtem. Mentem haza és anyukám mondta, hogy majd úgy készüljek, hogy itt van még mindig az egész rokonság (mert amíg kirándultam, ők átmentek). Én meg kifakadtam, hogy a fene akar most jópofizni velük, mert rosszul vagyok. Csak le akartam végre feküdni és pihenni. Utána kiderült, hogy ki voltam hangosítva.


Örültem volna, ha szól előtte az anyukám... :D

2021. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!