Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl lágyszívű vagyok, vagy mi...

Túl lágyszívű vagyok, vagy mi a bajom?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó, csendes ember vagyok. Nagyon könnyen megsajnálok másokat, de ami a legfurább hogy ha valaki boldog, akkor mégis szomorúnak látom/érzem magam. A múltamra szomorúan tekintek, pedig egyáltalán nem az. A normál emberi tulajdonságokkal képtelen vagyok azonosulni, de az empátiám az egekben. Mit tehetnék ezek ellen, mert ezek miatt kb. egész nap szomorú vagyok
2021. jún. 18. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Depressziós vagy a jelek szerint. Ez egy betegség, amit kezelni kell!
2021. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnám?
2021. jún. 18. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Pszichológus
2021. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igyál orbáncfű-citromfű tea kombót. Fizikailag segít megtámogatni az endorfintermelésedet. (Boldogsághormon).
2021. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem tölts sok időt más emberekkel. Vezethetnél naplót is akár. Fogadj be egy háziállatot menj el túrázni,szórakozni csinálj olyn dolgokat amik boldoggá tesznek. Ha tudsz ne csinálj minden nap mindent ugyanúgy pl munkába menet válassz másik út vonalat. A negatív dolgok helyett keresd inkább a jót a dolgokban.
2021. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!