Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ajánlja fel valaki a...

Miért ajánlja fel valaki a segítségét, ha utána eltűnik, nem segít? Soha nem értettem ezt...

Figyelt kérdés
2021. jún. 21. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Jófejkedniu, ígérgetni semmibe nem kerül, valóban segíteni meg jelentős energiabefektetés.
2021. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél a felelősségtől.
2021. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utóbbi időben sok ilyen emberrel találkoztam. Autószerelőt és bérautót kerestem itt a környéken. Kérdezgettem az ismerősöket, volt aki azt mondta,hogy nem tud senkit,de azt is mondták többen,hogy tudnak,de majd megkérdezik vagy átküldik a számot. Csak úgy küldték...

A gyerekkori barátom volt a legjobb,mondta,hogy tud egy szerelőt,én mondtam neki,hogy beszéljen már vele vagy adja meg a számát. Erre azt mondta,hogy majd beszél vele és majd szól. Nem lett belőle semmi,ugye nagy dolog lett volna ha a telefonját előveszi és megadja a számát vagy felhívja előttem. Én úgy vagyok már az ilyen emberekkel,hogy ők is kérhetnek segítséget vagy szivességet,akkor majd én is elintézem annyival,hogy majd szólok,csak nem fogok,mégha tudnék is segíteni.


Amúgy volt olyan ember is akit alig ismerek,de próbált vagy tudott segíteni.

2021. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Engem nagyon nehéz helyzetbe hozott az illető. Semmi értelme nem volt annak amit tett, de legalább engem átvert és hitegetett.
2021. jún. 22. 08:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy úgy élj, bármi történik, egyedül tudj kimászni a sz*rból, mert senki érted felelősséget nem vállal.
2021. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!