Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ajánlja fel valaki a...

Miért ajánlja fel valaki a segítségét, ha utána mégsem tud vagy nem akar segíteni? Helyes a hozzáállásom?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm felajánlotta a segítségét valamiben (hatásidős jelentkezés valahova), ami igazából nem is lett volna fontos nekem, hogy pont oda bejussunk... és hosszas vonakodás után elfogadtam, mert annyira erősködött, meg nem lett volna rossz, ha van ismerős egy új csapatban. Most meg eljött a határidő, de 6 nap alatt semmi visszajelzést nem kaptam, máshova jelentkeztünk, a segítségét meg ugy vagyok vele, hogy az ismerősöm kenje a hajára. Tényleg ennyire megbizhatatlan és jogosan sértődtem meg? Vagy én reagálom túl? Miért csinálta ezt?
2019. ápr. 23. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak elfelejtette. Vagy nem is barát, csak kihasznál, de próbálta volna leplezni.
2019. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de engedd el szerintem:) Nem vagyunk egyformák, és egyáltalán nem biztos, hogy rosszindulatból nem segített. Lehet ezer más - valószínűbb - oka.
2019. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan emberek, akik a saját egójuk miatt csinálják ezt, ettől érzik magukat fontosnak. Van egy hasonló ismerősöm. Mindent, mindenkinek beígérget, de még negyedét sem tudja tartani. Egyszerűen ő ezt szereti csinálni, azt érzi, hogy ő így nagyon tud valamit.

Ne sértődj meg, azzal nem nyersz semmit, csak többet ne foglalkozz az illetővel.

2019. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítő válaszokat! Bánt, de igyekszem túltenni magamat a dolgon.
2019. ápr. 23. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!