Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy taszithat ennyire egy...

Hogy taszithat ennyire egy ember, és mit tehetnék az érzés ellen?

Figyelt kérdés

Van egy nő (én is az vagyok), akinek teljesen taszít a viselkedése. Harsány, minden lében kanál, mindenki IS a barátja, de közben érdek, kihasználós, képmutató, amit én (bár túl sokára, de észre vettem, és nem hagytam) .

Én sem vagyok egy szent, de próbálok őszinte és korrekt lenni az emberekkel. Viszont nem szeretek konfrontálódni, így a viselkedesem jobban meghatároz, mint a szavak.

Szóval van ez a nő, akivel sajnos keresztezik egymást az útjaink - ez ellen nem tudok mit tenni, próbálom elkerülni amikor lehet - de ha már meglátom rosszul vagyok tőle.

Ezt azért nem értem, mert ilyen reakciót sok év alatt 1 ember váltott csak ki belőlem tajta kívül (egy exem, aki szintén megdolgozott ezért) , alapvetően elfogadom az embereket hibáikkal együtt, nem feltételezek rosszat róluk. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni, mire vélni ezt a nagy fokú ellenérzést.

Volt már veletek ilyen? Mit tettetek ellene? Ha van számomra ötletetek, szívesen vennék tanácsokat.


2021. jún. 22. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is jártam így egy nagyon harsány nőszemélyről van szó. Már ha meghallottam a hangját kivert a víz. Elköltöztem, mert ott lakott a környéken.
2021. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont most volt a fodrasszalonban egy olyan kismama aki vegiguvoltotte a szalont miközben a pelenkázásról beszélt. Boomer
2021. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!