Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van manapság ennyi...

Miért van manapság ennyi homofóbfób ember Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem is ellenséges, csupán erkölcsi okokból nem kedveli magát a homo vagy etc szexualitást (nem magát az embert), vagy rávilágít, amikor a meleg lobbi áltudományos dolgokat mantráz már rögtön röpködnek a megjegyzések, hogy "homofób". Pedig - az ő szavaikkal élve - aki nem tud azonosulni ezekkel az orientációkkal, annak genetikai oka is van, tehát nem tehet róla = annak született :D Hiszen gyakorlatilag minden viselkedési formának vannak genetikai okai is.

Miért van hát ez az otromba megbélyegzés? Mivel különb ez a megjegyzés, mint ha rájuk használnák a b. betűs kifejezést?

Az erkölcsös emberek lettek beállítva általuk betegnek, mintha valamilyen fóbiájuk lenne. Pedig vannak akik a házasságtörést is utálják, akkor ők is betegek? Undorító kettős mérce, és nem értem, hogy mi lett a kiváltója ennek az utóbbi években? Nem csak MO.-n, hanem az egész világon hatalmas teret nyert az lmbtqstb lobbi, varázsütésre a világ legfontosabb problémájává vált.



2021. jún. 22. 13:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Mert ezzel is el lehet terelni a figyelmet a lopásokról.
2021. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
40%
Mikor volt kevés?
2021. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%

Mert senki nem szereti, ha betegnek és erkölcstelennek nevezik, márpedig a homofóbok ezt mondják a melegekről. Sosem az volt a baj, hogy nem azonosulnak, hanem az, hogy kirekesztenek és megbélyegeznek valakit azért, mert homoszexuális. Ez nem kettős mérce.

A nők sem azért kezdtek kiállni a jogaikért, mert annyira egyenlőnek tartották őket 150 éve.

2021. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
53%
Ezeket a kérdéseket egy ember teszi fel?
2021. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
93%

Szerintem neveltetés, vagy nem is tudom, de halál komolyan, nem értem, pláne mikor meg se tudja magyarázni, csak "mert, azért". Nekem két, nagyon értelmes, tanult, amúgy elfogadó ismerősöm is elég erősen homofób. Az egyikük önkéntesen IS eü dolgozó, az utolsó utáni hajléktalan embernek is az életét odaadná, mindnehova adakozik, fogadjuk el egymást emberke, soha senkit nem bántana meg, törékeny virágszál, fiatalabb is, de amikor azt mondta, ő rühelli a melegeket, ezt azóta se tudtam feldolgozni. Egyszerűen bele se illik a személyiségébe, felfogásába. Annyit mond, természetellenes. Másik ismerős már bőven nyugdíjas, ő még a régi kor gyermeke.


Nekem semmi de semmi bajom a melegekkel, sőt, több meleg haverom van mint heteró ha belegondolok, csak nem szeretem hogy ennyire erőltetik a műsorokban, van egy jó film, jó sorozat, és 100x jobban erőltetik a homoszexuális kapcsolatot, teljesen úgy az egész romantikus szál is fölös abba a műsorba, akkor is belenyomják. Meg a sok cég, hogy ez egy marketing fogás csak.

Várom azt a napot, amikor végre ez is arany-középúttá válik. Te Lacika vagy, én meg Mónika, az már a bánatot se érdekli ki hetero, ki homo, ki transz, ki aszex, mindenki éli a kis tyúkszaros életét, amit 100 irányban leadózól.

2021. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%

Bazz. Én homofóbot olvastam.


Ez már megint a látens meleg kérdező lesz.

2021. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
30%

Azért mert nem akarom ezt az elfogadósdi eröltetést elfogadni, homofóbnak nevezel? Te sem vagy jobb ezek alapján, mert egy jelzőt raksz ugyanolyan emberekre, mint te. Mert ugye ők ezt sírják, hogy olyanok, mint bárki.

Nem reklámozni kell, nem kell a heteroszexuálisok torkán lenyomni, hogy léteznek. Oké, vannak, és? Hogy ki mit csinál a 4 fal között az senkire nem tartozik. De nem kell minden egyes filmbe /sorozatba/könyve ez a szr, mert ők ezt akarják. Ha nem vonulnának és nem hívnák fel magukra a figyelmet, senkit nem érdekelne.


Most viszont gusztustalanul ez folyik a csapból is. Ez pedig hamar ellenszenvessé válik. Én se akarom sehol se látni. Azt szeretnék, akit csak akarnak,ahol akarják. Reklámozni meg nem kell.

2021. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
71%

Nekem, melegként nem lenne komolyabb bajom az ilyen (homfób) emberekkel, ha diszkréten fejeznék ki a véleményüket és ezt megindokolnák. Viszont ilyennel még egyel sem találkoztam (ellenben az emberek 60%-a látatlanba buz*iz).

A homoszexualitás jele van az állatvilágban és senkire nézve sem ártalmas. A homofóbia (tudtommal) csak az embernél van jelen és sokak számára ártalmas. Van valamilyen szintű genetikai hajlamosság (mint szinte minden viselkedési forma esetén), de legfőképp ebben az esetben a neveltetés dönt (ez látszik a társadalmi elfogadási különbségekből).

Ha számodra az az erkölcs, hogy tönkre teszed mások életét, elítéled, szidalmazod és fizikailag bántalmazod őket, akkor igen, te és a hozzád hasonlóak a betegek. Ha értelmesen tudod magyarázni a véleményed, ami megállja a helyét (ilyennel még nem találkoztam), akkor én nem tekintenélek sem betegnek, sem rossz embernek. A házasságtöréssel szintén az a gond, hogy ártalmas (főként a másik fél számára).

Azért fontos ez a probléma, mert eddig elnyomásban éltünk, kétezer éve üldöznek és ölnek minket, csak azért, mert másokat szeretünk, mint a többség. Van olyan ország (sőt, nem is egy), ahol mind a mai napig illegális a homoszexualitás és börtön, vagy halálbüntetés jár érte (ilyen ország pl. Irán, Afganisztán, Irak, Szíria, Afrika nagyobb része, rengeteg törpe állam, sok más ázsiai ország stb.).

2021. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Homofóbfób. Most látom, nem tudtam van ilyen szó, de nem tudok olvasni, na hát, mára elég volt a GYK :D
2021. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
És aki utálja a homofóbfóbokat, mint a kérdező, akkor az homofóbfóbfób?
2021. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!