Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 175 centihez hány kg a normális?

175 centihez hány kg a normális?

Figyelt kérdés

175 cm vagyok..68kg-al..

Szerintetek ez nem olyan csinos? Még vékonyabb szeretnék lenni..nem tudom mi a minimum, ami még elmegy, de már elég vékony.

Igazából az egyik vágyam, hogy repülőgépen dolgozzak, de a barátom szerint ott sokkal vékonyabb lányok vannak. Ennyire számít ez ebben a munkában?



2021. jún. 22. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Nők: testtömeg-110

Férfiak: testtömeg-100


A fentiek csak iránymutatók.

Például egy izmos férfi nyilván nehezebb illetve egy modell lány nyilván vékonyabb.

2021. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Alacsonyak és vékonyak. Ha nagyon vágysz rá, megvalósítható, tele van a reklám fogyasztószerekkel, de nagyon járj utána.

Azt nem tudom miért van így? Láttad a konyhafőnökben Szonját?

Bizonyára szereted az embereket, hisz ott kiszolgálod őket. Tehetnél értük még többet! A Biblia figyelmezteti az embereket, hogy világ méretű pusztulás jön. Az életük azon múlik, elfogadják-e a Teremtő útmutatását és uralmát.

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

2021. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el edzeni, figyelj az étkezésre, aztán majd alakulsz.
2021. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha komolyan szeretnél foglalkozni ezzel, szerintem nézz utána pontosan, hogy hol milyen feltételek vannak, de szerintem ezzel a súllyal nincs probléma. Ellenben vannak más kritériumok is bőven. Google légiutas-kísérő...
2021. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Mr.Olympia versenyző vagy, akkor olyan 120 kg szárazon, ha sportolgatsz, akkor sportágfüggő. Ha maratonista vagy, akkor 60kg körül is jó vagy, ha úszó vagy, akkor 70 kg, ha nehézatléta vagy, akkor a 100kg is benne van, szumós vagy, akkor 150+kg is lehetsz, ha egy átlag tohonya meccsnéző sörproli vagy, akkor amíg meg bírsz mozdulni, ha simán sportos, egészséges ember vagy, akkor.... marha sok mindentől függ....
2021. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
#5 Ha a magyarázatot is elolvastad volna...
2021. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nőknél a 100 fölötti magasságból le kell vonni 10-et, tehát az optimális súlyod 65 kg.
2023. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!