Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hazudnátok ebben az esetben...

Hazudnátok ebben az esetben az embereknek?

Figyelt kérdés

Szóval elég veszélyes "foglalkozást"végzek nem írom le inkább mindenki kitalálhatja szerintem magától is mire gondolok.


És holnap is lenne egy privát találkozóm,elég komoly dologról van szó,és már hazudtam az embereknek körülöttem hova is fogok menni (azt mondtam hogy egy állás interjúra). De már kicsit pánik beteg vagyok ettől a sok titkolózástól. Mindenki gyanakszik rám már és már nem is alszok napok óta...


Mit tennétek hazudnátok tovább,vagy csak elmondanátok csak úgy mi is van (mégha börtön is járna érte)? 29F


2021. jún. 24. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el hogy olyan munkád van amiről nem beszélhetsz?
2021. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Belátnám, hogy ez a munka meg életforma nem nekem való, kiidegel, és mennék tényleg valami normális állásra interjúra.
2021. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hímringyó vagy drogdíler vagy?
2021. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!