Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hazudnátok ezt a régi...

Ti hazudnátok ezt a régi legjobb barátnő kedvéért?

Figyelt kérdés

Ma reggel jött egy telefon hívás ettől a régi legjobb barátnőmtől, meg lepő hisz sosem hív csak ha gondja van, most sem volt ez másképpen!

Azért hívott hogy az édesanyja és édesapja elutazott pestre egy műtét miatt na és volt nála egy férfi, aki beállt az autóval, és nem húzta be a kéziféket, és neki gurult a kapunak, a festék is lejött és horpadás is látszik, és mivel nekem van autóm, más lányt nem tudott ki találni, ezért az egész balhét rám verte!

Tudom hogy az anyja egy pszichopata és gondolom vagy szól majd ha találkozok vele az utcán vagy azt is eltudom hinni hogy felhív!

Engem nem igazán fog érdekelni, de ha az anyja vagy apja elkezd velem veszekedni nyílván kiállok magamért


2013. nov. 25. 10:13
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem.
2013. nov. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te is számíthatsz rá ilyen helyzetekben? Ő megtenné ezt érted?

Nekem az alapján, hogy csak akkor keres, ha bajban van és neked kell kihúznod, ez már nem az a barátság, ami régen lehetett. Én biztos nem hazudnék neki ilyesmit, nem vállalnám magamra, a végén még ki is fizettetik veled vagy ilyesmi.

2013. nov. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy már nem vagyunk barátnők! Régen volt már az!


Én úgy gondolom ha nem hívnak, nem szólnak nem érdekel. De ha úgy van akkor közlöm a dolgokat! Csak nem tudom szemét dolog-e!

2013. nov. 25. 10:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos, hogy egy rád kent hülyeségben magadért állsz ki, és nem az egykori barátnődet véded, aki manapság egyébként le sem sz...r, csak akkor jutsz eszébe, ha baj van.

Tegyük fel, hogy magadra vállalod, akkor legyél tisztában a pontos anyagi kárral is, mert esetleg rajtad verik le a festés, helyreállítás költségét.

Én mostani barátnőmnek sem falaznék, ha a saját bőrét az én káromra akarná menteni. Továbbmegyek, elgondolkodnék, hogy tényleg igazi barátnő-e az ilyen. Esetedben egyértelmű, hogy nem.

2013. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ebbe nem mennék bele, hiszen követelhetik rajtad a szülők, hogy fizesd ki a kárt. Főleg ha "beismered", onnantól már magyarázkodhatsz, hogy mégsem te voltál, ha rosszul sül el a dolog.. Ne légy naív, azért ez nem olyan dolog, hogy eltörtél egy poharat vagy egy tányért.
2013. nov. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Én sem mennék bele. Amíg nem kérdeznék, nekem aztán tök mindegy ki mit gondol, a szüleimnek elmondanám (ha még netán egy településen, vagy környéken éltek és ismerik egymást a szüleitek), hogy tudjanak róla és kétségük se legyen afelől, hogy kinek higgyenek, aztán pedig igen, ha hőzöngés lesz és vita, akkor ne vállald magadra!
2013. nov. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szó sem lehet róla.

Ha esetleg előre szólt volna-akkor sem.

Tényleg követelhetik, hogy fizesd ki. Amúgy meg hány éves, hogy nem lehet nála férfivendég? Ő meg miért nem vállalja a felelősséget férfi létére?

2013. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Nézd Kérdező, hazudni nem hazudnék, de ha egy ilyen szülő megtalálna ilyennel, azt leosztanám kegyetlenül, lehetőleg minél több tanú füle hallatára, hogy még véletlenül se jöjjön jól ki belőle... miféle ember lehet az, akinek a lánya nem mondhatja meg nyugodtan, hogy ki járt nála?
2013. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
be ne vállalj olyat amit nem te követtél el, ha kártérítési perre viszik még a perköltségét is neked kell kifizetni
2014. márc. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a barát kifejezés, semmilyen formában nem illik erre a lányra amúgy
2014. márc. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!