Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az,hogy aki megérdem...

Miért van az,hogy aki megérdemelné,hogy összetörjék a szívét,annak sosem törik össze,de aki meg nem érdemelné meg annak meg mindig?

Figyelt kérdés
Miért ilyen igazságtalan az élet?
2021. jún. 25. 10:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
A karma dolgozik, mindenki azt kapja, amit adott. Előbb-utóbb őket is utoléri és lehet hogy az élet más területén esnek majd nagyot :)
2021. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Mert ha valakit ki lehet használnim az sajnos kihasználnak, de létezik a karma is.
2021. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
ehhez semmi köze az érdemnek...
2021. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Remélem igazatok van 1# és 2#-es

Köszönöm!

2021. jún. 25. 10:25
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

önnyugtató badarság ez a karmázás...


puszta szerencse....

Persze a megfelelő párválasztással sok ilyen dolog kiküszöbölhető...

2021. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

5! Hát nem tudom mennyire jó 'önnyugtatás' , én maximálisan tapasztalatból írtam.. nekem az élet fiatalabb koromba mindig úgy hozta, hogyha volt egy fiú, aki nagyon szeretett és én szakítottam, ezzel fájdalmat okozva neki, a következő páromat én szerettem jobban és mindig velem szakítottak, ezzel nekem fájdalmat okozva :) es ez így ment, mint egy körforgás, mindig vissza kaptam az élettől.. már előre tudtuk anyával, hogy 'na most en leszek szerelmes és velem lesz kibaszva' :D

1 voltam.

2021. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

6: tök véletlen...


De bemagyarázhatod utólag magadnak, hogy körforgás - ez az az önnyugtatás, amiről beszéltem....

2021. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, Én veled ellentétben elfogadom a Te véleményedet, bele sem állok, mert vagyok annyira intelligens, hogy tudjam, mindenki másképp vélekedik erről.:)

Nem fogom leszarozni a Te gondolat menetedet csak azért, mert nem értek vele egyet :)

2021. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Remélem mindenki megtapasztalja azt az érzést amit én éreztem,amikor megbántottak!
2021. jún. 25. 10:45
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

9: akkor mi a kérdés...?

VAgy csak az volt a célod, hogy "dögöljn meg a másik tehene is"...????

2021. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!