Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 1 milliárd forintért bevállaln...

1 milliárd forintért bevállalnád, hogy nem zuhanyzol/mosakszol egy hétig ilyen melegben?

Figyelt kérdés
Még a kezedet és az arcodat sem moshatnád meg egy hétig. Kibírnád?

2021. jún. 26. 01:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 100 ezerért is megcsinálnám. Többször voltam nomád táborban nem egy nagy dolgog egy hétig nem mozsdani.
2021. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, simán.

Úgyis itthon vagyok

2021. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogat mosni lehet? Nálam az a mumus, nem tudok elaludni nélküle.
2021. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Simán! :D

Nekem úgyis mindig kínszenvedés volt a fürdés, mivel utálom a vizet.

2021. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha fogat mosni és frissítő kendőket használni szabad közben, akkor igen. Kegyetlenül szenvednék, mert utálok izzadt-zsíros lenni és ilyen időben az ütközésig nyitott hideg víz a napom fénypontja, de egymilliárd mégiscsak egymilliárd, abból már megépítetthetném a megtervezett házacskámat.
2021. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Most szerinted, akiknek nincs összkomfortos kádári panellakása, nincs melegvize (milliós nagyságrend), egy lavór van csak a szoba közepén, esetleg kinn van a közös wc a gang végén: tehát eddig is heti egyszer forraltak melegvizet fazékban, azok majd most nekiállnak orrba-szájba fürödgetni, mert nyár lett? Hú de naiv vagy te...


A másik véglet meg amikor valakinek klimatizált lakása van, és ül a laptop előtt a 21 fokban a hómofiszban, ki se dugta a fejét. Ergo egy csepp izzadást nem produkált két hete. Felőle aztán januárban is lehetnénk épp.


Tehát nem mindegy, hogy ezt a "hűha, de nagy" feladatot egy cementgyári rakodómunkásnak adod ki, vagy valakinek, aki ül az otthoni klímája alatt, és rohadt nagyot röhögne ezen a feladaton.


És ne haragudjál, de több millió ember él ebben az országban olyan viszonyok között, hogy tízezerért vállalna be hasonló súlyú dolgokat. Milliárdért még a milliárdos is bevállalná, hogy legyen neki még egy, ne vicceljél már.

2021. jún. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy hétig még összehugyozott nadrágban is ellennék ennyiért.
2021. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!