Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek VALÓJÁBAN a török...

Milyenek VALÓJÁBAN a török férfiak? (isztambuli, nyugati férfiak)

Figyelt kérdés
Tudom,nem lehet általánosítani,de akinek volt más/van török párja/férje,ők milyenek?Most lehet jönni a Mehmet Karcsikával,meg gyerekrablásokkal,de szerintem ez nem török sajátosság,bármely néppel előfordulhat (magyarral is.)Milyenek társként,apaként?Beszélgetünk már 3 hónapja, augusztusban megyek ki hozzá Isztambulba,aztán majd meglátjuk mi lesz.

2021. jún. 28. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Valójában épp annyira bármilyenek, mint más népek férfijei.
2021. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Szenvedélyesek, agresszívok, vallásossak, nem esznek disznóhúst, tartjak a Ramadant, hangosak, imádnak táncolni, bandazni
2021. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem Anatolia, Isztambul. Nem feltetlenul vallasos, es a magyar barbarokhoz kepest akar kulturaltabb is lehet.
2021. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A nővérem török exférje nem volt egy főnyeremény. Udvarlás alatt még úriembernek is mondhatnánk, de ahogy megvan a házasság, onnantól a nő kiszolgálószemélyzet, ha dolgozik, akkor is max valami családi vállalkozásban szabad neki.(nővérem esetében ez a család bárja volt svájcban, ott pultozott látástól vakulásig, a fizuját a férje kapta kézhez, nem volt beleszólása) A ferjről később kiderült, hogy szerencsejáték függő, minden hónapban elszarta a pénzt, aztán elkezdte eladni, zálogosítani a nővérem cuccait, ékszereit is. Amikor a nővérem emiatt veszekedett vele kapta a pofont. Felhívott minket, elmondott mindent, foglaltuk az első repjegyet svájcba, hoztuk haza azonnal. Legközelebb már csak a válóperen találkoztak.
2021. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hősszerelmesek, nagyon tudnak bókolni - szerintem, illetve - amin én kiakadtam - sok közülük nem hord zoknit. Télen se a cipő alatt. Egyszer egy lakótársam török pasival randizott és átjött -5 fokos télben és nem volt rajta zokni, kiakadtam rajta, azon gondolkoztam, tegyek-e egy gombóc zoknit a cipőjébe szegényenk, hogy hazafelé legyen mit hordani.


Azért mondom, hogy hősszerelmesek mert egyszer udvarolt nekem egy török fiú, de én nem akartam vele összejönni, és drámázott, hogy pedig ő már a közös életünket tervezte (egy duplarandin voltam vele össz-vissz, azért, hogy a fent említett lakótársam ne egyedül találkozzon a haverjával).

Egy szórakozóhelyen meg egy srác nagyon bókolt a - egy másik - barátnőmnek, hogy a szemeid úgy ragyognak mint a csillagok meg mittudomén, mondom neki, figyelj, csak te nem török vagy?

"DE, honnan tudtad!" :D


amúgy meg mittudomén, ismertem össz-vissz 4 török csávót, szerintem ott is van ilyen is meg olyan is, csak a fenti sztorikat gondoltam elmondom, met szeretem ezeket mesélni.

2021. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Roviden-tomoren??


Rosszabbak, mint a ciganyok.

Pont.

2021. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Én férfiként szólnék hozzá és a véleményem nagyjából az összes török/szír/perzsa/arab nációra vonatkozik. Egoista kétszínű szájhősök, akiknek rohadtul büdös a munka.
2021. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

“Egoista kétszínű szájhősök, akiknek rohadtul büdös a munka.”


Ez a portugálokra, olaszokra, spanyolokra, görögökre, magyarokra, románokra, balkáni népekre nem igaz? Jártál már ezeken a helyeken, hogy lásd milyen a munkamorál? Rasszista paraszt

2021. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

"Egoista kétszínű szájhősök, akiknek rohadtul büdös a munka."


Akkor miért van tele Magyarország török éttermekkel? Ha képesek idáig eljönni és vállalkozást indítani akkor szorgalmasak.

2021. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Igy van, nem lehet altalanositani. Ismerd meg a te torokodet.:) Magyarkent sem teszunk fel olyan kerdest, hogy milyenek a magyar ferfiak. Sot, ha halljuk a baratnonktol, hogy milyen rosszul bant vele a Dani, akkor sem fogjuk azt gondolni, hogy jezusom ezek a magyar ferfiak milyen szornyuek, biztos nem fogok ismerkedni veluk.

Mint ahogy altalaban a magyar-magyar kozotti ismerkedesek nagy reszeben sem az illeto legeslegelso lesz elete szerelme es ferje/felesege, akkor egy magyar-kulfoldi ismerkedes eseteben miert varjuj el, hogy rogton az elso kapcsolatunknak tokeletesnek kell lennie, es ha nem az, akkor mar rogton leirjuk az egesz nepet?

Egyebkent az en volt baratom torok (isztambuli) es kb. 4 evet voltunk egyutt:)

2021. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!