Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az ilyen?

Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Testvérem párja fogorvos, és szülinapomra kutyajátékot vett nekem, mert ez olyan vicces. Mikor testvéremnél, aki orvos lesz, ha minden jól alakul, rákérdeztem, hogy ezt most miért adta ide, miért egy kutyajátékot vett, akkor azt adta válaszként, hogy:" ennyibe néz téged a párom:) alapból egy szánalmas, hülyegyereknek tart téged;)"


Szerintetek normálisak az ilyen emberek? Én a párját, aki egyébként perzsa, mindig szeretettel fogadtam, hogy még véletlenül se gondolja azt, hogy ki van nézve csak azért, mert külföldi. Erre ezt kapom.


Rosszul is esik. Azért is lenéznek, mert szakmát fogok tanulni. Érdemes az ilyen emberekkel tartani a kapcsolatot? Mondom, semmi előzménye nem volt ennek. Full csalódás mindkettő "orvos":(


18/L



2021. jún. 30. 08:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
"Alapból szereti a rosszabb időszakot megélő embereket bántani, rámutatni a hibájukra." ez alapján testvéred az orvostársadalom kellően gerinctelen és aljas, nagyra becsült tagja lesz. hagyd őket a fenébe, gazdag mamakedvence óvodások, a legtöbb amit normális ember tehet, hogy távol tartja magát a nagyon elit fajtájuktól. amúgy részvétem hogy ez jutott neked, de ne aggódj, csináld meg szépen a szakmád, és majd ott meg utána a való életben találsz embereket akik normálisak. én is így találtam magamnak újakat, professzoréknak nem volt elég egy eladónő a lányukként.
2021. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Azért az ő kultúrájukban a nők másodrendűek, még a felvilágosultabb, kevésbé vallásos családokban is. Lehet abban valami, hogy semmibe vesz. Persze ilyen magyar családokban is van bőven. De a nővéred is megéri a pénzét. Lazíts a kapcsolaton mindenképp. Akár irigy rád, akár lenéz, azzal mindenképpen téged mérgez. Ehhez nem kell lealacsonyodni, csak eltávolodni.
2021. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Undorító mindkettő.
2021. jún. 30. 13:48
 14/18 A kérdező kommentje:
Megnézném a gyerek arcát, ha én meg egy röfögő, malac kutyajátékot adnék neki. Mellé egy kis zacskós pörcöt 🤣
2021. jún. 30. 13:51
 15/18 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Tedd ezt, kérdező!


Ezenkívül egy illemtan könyvet vennék még neki.

2021. júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
tojd le, ne legyenek az emberekkel még alapvető dolgokra irányuló elvárásaid se; és akkor nem fogsz tudni csalódni. vannak sajnos emberek, akik ilyenek; én se értem őket; nekem ők, akikről a kérdésben írsz, ők már túl furák.
2022. febr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

*szóval ne vedd a szívedre, az emberek tudnak ilyenek lenni.


ne fektess az ezen való rágódásba több energiát , mint amennyit ez az adott szituáció megérdemel. ezen fölösleges puffogni, ez a szituáció nem ér annyit.

2022. febr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
*csak tőled rabolja el a drága időt, ha ezzel foglalkozol,ha ezen rágódsz, és ezen emészted magad. nem kell♥
2022. febr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!