Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? van mikor már nem...

Mit tegyek? van mikor már nem érdemes élni? Semmire se vagyok jó

Figyelt kérdés

28 évesen semmirevaló vagyok, alacsony vagyok, dagadt és csúnya. November óta munkám sincs, kb 2 hétre elég ami volt megtakarítások. Se anyám,se apám,se barátaim sincsenek,se pasim.


Olyan mintha november óta nem is léteznék a munkaadók számára se bankban dolgoztam oda se kellek,se gyárba se takarítani se sehova. Mintha nem is foglalkozna velem az univerzum.


Van masszőr végzettségem ezzel tettem fel hirdetést persze erotikus masszázsra meg kúrásra érdeklődnek... De szerintem ha ezeket komolyan venném még arra se lennék jó, mert azzal is átvernének.


Én nem tudom mi van napi 4-5 jelentkezést leadok. Nézem mindennap a hirdetéseket.


Adtam fel külön, hogy bármit vallalok , takarítás kutyaszitter stb de senkinek nem kellek

Nem értem mi történt h egy gyárba se akarnak felvenni.


Teli vagyok adóssággal... Már nagyon az öngyilkosság jár a fejembe.


Próbáltam azt is 2 üveg borra szedtem be 15 szem ( 0.25) frontint de csak 2 napig aludtam. 5mgos 3 szem sanvalra is ittam ettől se lett semmi.



Nagyon elvagyok keseredve. Tudom sokan a pszihológust/ pszichiátert fogjátok írni. De nekem nem az kell hanem munka és h kijöjjek a szarból de olyan mintha a világ ezt nem akarná. Mintha valami külső erő nem engedne felallni és csak lenyom.



2021. jún. 30. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Olyan nincs hogy nincs munka
2021. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Melyik megyében van adok pár melót csak írd le hol laksz
2021. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Privátban leírom, mert 3-4 megye ahova tudok utazni is.


Van meló persze jelentkezek is, amik a képességehez adottak ( nyílván egy ITs munkára nem jelentkezek mert nincs hozzá végzettségem)


De nem hívnak vissza és nem tudom miért mintha megszüntem volna létezni.

2021. jún. 30. 16:47
 4/4 anonim válasza:
Azert latod ebbol a szemszogbol, mert megijedtel. Meg kell nyugodnod, osszeszedned magad. Ne osszevissza probalj munkat keresni, biztosan talalsz, kerdezz korbe embereket, interneten, akar facebookon is keresgelhetsz. Az, hogy most nem all melletted senki, nem azt jelenti, hogy egyedul vagy, csak meg kell tanulnkd egyedul is elni. Ha dagadtnak erzed magad, edzel, menj el futni, ahhoz meg penz se kell. Biztos majd baratokra lelsz, de ne akarj baratokat keresni. A baratok csak jonnek, es vagy maradnak, vagy mennek. Ugyanez a pasis dolognal. Biztos megtalalod majd a parod, de lehet meg nem jott el az az ido. Elobb egy stabil munkat talaljal, es utana johet a tobbi. Sok szerencset:)
2021. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!