Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen színűek a képen látható...

Milyen színűek a képen látható szemek? Mennyire gyakori ez a szemszín? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2021. júl. 2. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szent ég de megijedtem! Kék szemek, de nem fogok tudni aludni.
2021. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem akartalak megijeszteni. :-)
2021. júl. 2. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szürke :)
2021. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Ha írnék egy cikket, amiben egy pszichopata a szereplő, biztosan ezt tenném a szalagcím mellé :D


Tipikusan szürke szem, nekem is hasonló van, én úgy hívom, hogy seszínű. Annyi előnye van, hogy általában felveszi a ruháim, vagy a környezetem színét, tehát ha zöldben vagyok, akkor inkább zöldesebb, a pasztel fenyőszínt például egy az egyben felveszi, ha meg kék, akkor inkább ez a szürkéskék, kék árnyalatú. Szóval nem kell a szememhez nézni a ruháimat :)


Szépnek nem mondanám, de szerintem nagyon érdekes, és büszke is vagyok rá. Volt akinek pont tetszett. :)

2021. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

21:55

Köszönöm a hasznos válaszod.

Véleményem szerint szép szemszín, és ahogy mondtad is, "érdekes" (szerintem) a világossága miatt. Jól teszed, hogy büszke vagy rá, én is az lennék, ha a képen látható személy lennék. (Mick Thomson).

És nem lennének ronda szemeim.

2021. júl. 2. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Miota eljottem Magyarorszagrol, vilagoskek szemek osszes arnyalatat latom szep arcokban.
2021. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1- es vagyok,lehet ,hogy szürke, de nem merem még egyszer megnyitni. Látod a sokk miatt a színeket se tudtam felismerni....és még mindig nem alszok.
2021. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%
Világos kék. Semmi ijesztő nincs bennük, nem értem mit dramazol 1-es válaszoló.
2021. júl. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szürkés világos kék. Hát, elég rémülten néz :D
2021. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!