Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy nem találok...

Miért van az, hogy nem találok normális barátot/barátnőt?

Figyelt kérdés

Barát barátot/baratnőt.

A normális alatt azt ertem, hogy olyat, akivel bármit megbeszelhetek, akit nem untatok, és aki mellett önmagam lehetek.

Van egy nagyon jó barátom, de ő messze lakik, nem ugyanaz, mintha helyben lenne (az élet úgy hozta, hogy mindketten elköltöztünk az ország két különböző pontjára).

Az új városban, ahova költöztem, sok új ismerőst szereztem, akikkel viszont nem mélyült el a baratsagunk. Olyan érzésem van, hogy haladunk egy pontig előre, aztán amikor ellazulok és teljesen magamat adom, valahogy megreked az egész és vagy leépül, vagy stagnál.

Alapvetően a személyes kapcsolataimban elég visszahúzódó, nehezen ellazuló vagyok, ezért is érint annyira rosszul, amikor "kiadom magamat" és "nem kérnek belőlem" vagy nem fogadnak el, passz.

Szóval nem tudom, velem van-e a baj? Mit kéne másképp csinálnom?


2021. júl. 3. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod írj rám, ha nem kapcsolatra gondolsz!
2021. júl. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Mert Mo.-n ilyen nincs.
2021. júl. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol élsz?
2021. júl. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Budapesten élek. Előtte masik városokban. Diákként ott voltak az osztály /csoporttársak, de szétszéledtünk, helyben nincs senki.

Az újak meg hát... Mindenkinek megvan a maga ritmusa, bajai, ezt megértem, de azért gondolom, hogy velem lehet baj, mert azt látom, hogy akivel barátkoznék, van nagyon jó barátja/ill. barátnője, csak velem nem akar. Vagy ha már van 1-2 régi, akkor újak már nem jöhetnek? Nem értem és soha nem is értettem.

2021. nov. 28. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező nő vagy pedig férfi vagy?

Heterogén nő kell!

2021. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!