Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora az esélye hogy találok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy találok egy normális értelmes szép gamer lányt?

Figyelt kérdés
Egy olyat aki nem cigizik, egy olyat akivel bármiről el lehet beszélgetni legyen az komoly vagy poénkodás, egy olyan akinek ha azt mondom nintendo 64 és super mario is tudni fogja miről beszélek. Nem vagyok élettelen csak a szabadidőm egy elég nagy részében foglalkozom mindennel ami informatika (informatikusnak tanulok) és hát emiatt a játékok már kiskorom óta a szívemhez nőttek. Lány ismerősök szerint helyes vagyok (bár én ezt erősen kétlem). Vannak terveim a jövőre nézve. Ilyen jellemmel mekkora az esélye annak, hogy egy normális barátnőt találjak az előbb felsoroltak alapján (nekem ez normálisnak számít, rossz indúlató választ nem kérek), illetve hol/merre tudnék keresni? 16/f

2019. febr. 10. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Oké lehet gamer vagy. De nem értem

miért neked gamer lány XD! Viszont biztos van valami oka. Bár én egy lányt ilyenért nem dobnék el! A cigi miatt se! Nem az határozz meg valakit , hogy cigizik e vagy sem! Vigyáz mert mai világba már a nők pláne a szép csajok 97%-a egy pénzéhes menősségre éhes szajha! Figyelj járj el szórakozni és kerűlj be egy olyan társaságba ahol vannak olyan lányok akik neked tetszenek! És onnan biztos találsz párt.

2019. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Figyu túlságosan is rágörcsölsz szerintem.

Én is hasonló lányokban vagyok érdekelt, deeeee nekem az is elég, ha elfogad és szeret, de ha jönne multizni valamit akkor az szép álom lenne :)

Hiába fogok 3 hónap mulva érettségizni informatikából is, nem feltétlenül arra vágynék, hogy egy félmesztelen angyal, aki gamer legyen a barátnőm. Szerintem gondold át, hogy mire vágysz igazán.

18/f

2019. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kamugyrosz ***** válasza:

1 az 1000000000hoz

Egy olyan csajt keresel aki neked teljesen megfel és ez eddig oke

De h olyat is találj az már nagyon a szerencsén múlik

Lehet h a felsoroltak alapján van egy ilyen csaj de az is lehet h raunsz

Sztem erd be a “sima, átlagos” csajokkal

Esetleg mutass neki pár játékot ami esetleg bejön neki és így minden happy stb

2019. febr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rám illik a leírásod, szóval nincs minden veszve 😅 na mér most nekem van párom akivel társkeresőn ismerkedtünk meg. Biztos vagyok benne hogy vannak még ilyen lányok, ha a gamer a legnagyobb kritérium akkor az internet világában érdemes keresni, gamer vagy játék csoportokban pl. Vagy simán multi játékokban. Ne add fel ^^ sok sikert
2019. febr. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az ilyen. :D
2019. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Játékban vagy egyéb játék fórumon a legnagyobb rá az esély, de az is eléggé kicsi. Kezdjük azzal, hogy a lányok nem igazán játszanak, csak nagyon kevesen. Másik az, hogy ha találsz is valakit, nagy eséllyel a világ másik feléről lesz, nem a szomszéd városból. Nem lehetetlen, de nagyon ritka eset, mondom ezt úgy, hogy én is egy játékon belül ismertem meg a férjemet.
2019. febr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hmm köszönöm az eddigi válaszokat :p Amúgy a cigit azért emeltem ki mert számomra nagyon kiábrándító ha egy lány cigizik és én ki nem állhatom ha valaki a környezetemben csinálja.
2019. febr. 11. 19:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem vannak-e a kis elvárásaim de nem szabad ilyen specifikusan rámenni szerintem, inkább hogy egymáshoz passzoljatok. (Jaja lányok ha mondjuk csak normálisnak meg aranyosnak tartjátok magatokat ide lehet írni ':D 21/F)
2019. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hmm értem, köszi a választ (fázis késés is on)
2019. febr. 16. 00:25
 10/11 anonim válasza:
Valószínűleg könnyen próbálkozz olyan játékokkal ahol random összedob más emberekkel, rengeteg lány játszik és a legtöbb elég közvetlen, a játék miatt megvan a közös téma is. A külsővel kapcsolatban pedig mivel mindenkinek más a szép csak azt tudom mondani, hogy szerencsésnek kell lenni, de elég sok lány játszik úgyhogy nem csak egy esélyed van. A jellemeddel sincs probléma szerintem. 17/L
2019. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!